Dom na sprzedaż, woj. pomorskie / dodano: 08.11.2018
Górna, kwidzyński, Prabuty
Cena: 500 000 PLN  (2785,52 PLN/m²)
Cena do negocjacji
tak
Powierzchnia mieszkalna
179,5 m²
Powierzchnia działki
1391 m²
Liczba pokoi
7
Liczba pięter
1
Forma własności
własność
Rok budowy
1994
Typ domu
wolnostojący
Materiał budowlany
suporex
Dostęp do drogi
utwardzona
Meble
Tak
Czy zamknięty obiekt
Tak
Czy kuchnia jest umeblowana
Tak
Piwnica
Tak
Balkon
Tak
Telefon
Tak
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Woda
Tak
Kanalizacja
Nie
Czy przy domu jest urządzony ogródek
Tak
Numer oferty
1527128869
Data dodania
2018-11-08 23:34:34
Opis:

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny jednorodzinny, piętrowy, w zabudowie wolnostojącej. Domek znajduje się w uroczych Prabutach, miasteczku na Pomorzu, w którym życie toczy się o wiele wolniej i spokojniej niż w dużych, zatłoczonych miastach.

Dom powstał w technologii tradycyjnej. Fundamenty wykonane są z betonu zbrojonego, ściany zewnętrzne i wewnętrzne – z cegły i pustaków ceramicznych. Stropodach żelbetowy pokryty jest papą.

W pokojach posadzki wyłożone są dębowym parkietem, a w sanitariach, kuchni i korytarzach – terakotą. Ściany w większości pomieszczeń częściowo pokrywa boazeria, a częściowo są pomalowane. Schody betonowe, prowadzące z parteru na pierwsze piętro, również obłożone są drewnem. Z salonu na piętrze znajduje się wyjście na jeden z dwóch obszernych tarasów (strona południowa). Drugi taras usytuowany jest na werandzie (strona południowa). Budynek posiada ogrzewanie etażowe z pieca na opał stały umieszczony w piwnicy. Doprowadzone są do niego instalacje: wodna, elektryczna, gazowa i kanalizacyjna.

Jako, iż wszelkie informacje techniczne podane są w opisie, skupię się na walorach przyrodniczych. Domek znajduje się przy drodze wojewódzkiej relacji Kwidzyn - Iława. Jednak, dzięki otoczeniu ogrodu wysokimi, gęstymi świerkami, zachowana jest całkowita prywatność jego mieszkańców. Dodatkowymi walorami posesji są: oczko wodne wraz ze strumykiem i skalniakiem, obecność różnorakich krzewów, spory taras pod zadaszeniem, a także dużo zieleni. W bliskim otoczeniu nieruchomości (zaledwie 5 minut drogi!), rozciąga się piękny las wraz z przepływającą przez niego rzeką Liwą. Jest to miejsce będące prawdziwą oazą spokoju, okazją do produktywnego spędzenia wolnego czasu w otoczeniu natury. Wspomnę, iż takich miejsc do odpoczynku - jest w Prabutach o wiele więcej. Miasto niemalże z każdej strony otoczone jest jeziorami, co czyni je prawdziwą gratką dla miłośników biwakowania, wędkowania, pływania na sprzętach wodnych, czy po prostu wylegiwania się na plaży. Z uwagi na bliską odległość Prabut z Mazurami (miasto znajduje się na pograniczu województw Pomorskiego i Warmińsko-Mazurskiego), nie brakuje wszelkich kurortów wypoczynkowych w okolicy.

Dom zamieszkuje obecnie tylko moja babcia, w związku z czym – z ciężkim bólem serca - podjęłyśmy decyzję o jego sprzedaży. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą. Wszelkich odpowiedzi na pytania udzielę pod numerem telefonu:513 058 810, a także mailowo –malwinag80@gmail.com.

Malwina Golenia
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: 513058810
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama