Dom na sprzedaż, woj. małopolskie / dodano: 21.06.2018
Cisowa, krakowski, Michałowice, Masłomiąca
Cena: 1 266 000 PLN  (5456,90 PLN/m²)
Cena do negocjacji
tak
Powierzchnia mieszkalna
232 m²
Powierzchnia działki
1062 m²
Liczba pokoi
10
Liczba pięter
2
Forma własności
własność
Materiał budowlany
cegła
Dostęp do drogi
asfaltowa/betonowa
Meble
Tak
Czy zamknięty obiekt
Tak
Czy kuchnia jest umeblowana
Tak
Domofon
Tak
Balkon
Tak
Internet
Tak
Prąd
Tak
Siła
Tak
Gaz
Tak
Woda
Tak
Czy przy domu jest urządzony ogródek
Tak
Numer oferty
1523631704
Data aktualizacji
2018-07-21 17:55:04
Opis:

Obiektem ogłoszenia jest duży dom o powierzchni 232 m2 wraz z pięknym ogrodem.

Dom zlokalizowany na prestiżowym osiedlu domów „Saritor Park” w Masłomiącej gm Michałowice. Jest to ogrodzone osiedle wyłącznie domów wolnostojących, z szerokimi drogami wewnętrznymi, chodnikami i terenem rekreacyjnym (w tym placem zabaw). Osiedle położone jest wyżej w stosunku do sąsiednich terenów na wysokości ok 295 m n.p.m. dające lepszą jakość powietrza oraz duże nasłonecznienie. Miejscowość Masłomiąca położona jest tylko 13,5 km i 22 minuty do Galerii Krakowskiej. Sąsiednią miejscowością są podkrakowskie Michałowice, gdzie można znaleźć takie obiekty infrastruktury społecznej jak: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła muzyczna, biblioteka z kinem, klub jeździecki Szary czy kręgielnia oraz dużo terenów zielonych, które są chronione gdyż gmina w dużej części leży w granicach Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego oraz Parku Krajobrazowego „Dolinki Krakowskie”

Dom umiejscowiony jest w najwyższej linii zabudowań, co zapewnia bardzo ładne widoki na całą okolicę. Charakteryzuje go również niespotykany w okolicach Krakowa projekt domu, bez „skosów” na piętrze, z funkcjonalnie niezaprojektowanym wnętrzem ze „skandynawskim rodowodem” oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów i ponadstandardowy poziom wykończenia zewnętrznego obejmujący min: kamień i deskę elewacyjną (Meranti), dachówkę krańcową, ziemię humusowaną czy parapety ceramiczne.

Rozkład pomieszczeń wraz z ich powierzchnią znajduje się na jednym ze zdjęć. Łącznie w domu znajdują się 4 wykończone łazienki, 3 sypialnie, 3 garderoby (w tym jeden pokój zaadaptowany na garderobę), jadalnia, duży pokój dzienny, kuchnia, wiatrołap, garaż na 2 samochody oraz kotłownia. Dodatkowo dom posiada poddasze, które obecnie jest wykorzystywane jako przestrzeń do składowania, ale nie jest wykluczone jego zaadaptowanie do innych celów.

Dom do ogrzewania posiada kominek z płaszczem wodnym wspomagany piecem gazowym. Grzejniki na parterze są podłogowe, na piętrze naścienne. Dodatkowo podłoga w kuchni oraz wiatrołapie jest podgrzewana. Całość sterowana jest za pomocą urządzenia centralnego gdzie można ustalić dokładne parametry systemu. Dom posiada również solary, które służą do ogrzewania wody (w razie potrzeby wspomagane piecem gazowym).

Wnętrze domu zostało wykończone w 2012 roku przy wykorzystaniu ekskluzywnych materiałów. Całość wnętrz została wykonana zgodnie z projektem architekta. Jako przykładowe elementy wykończenia można między innymi wymienić:

- drewniane podłogi oraz stopnie schodów z najwyższej klasy drewna egzotycznego,

- wszystkie drzwi wewnętrzne bezprzylgowe z zamkami magnetycznymi,

- designerski kominek obudowany za pomocą blachy corten (autorski projekt architekta) z pięknie się prezentującym miejscem na przechowywanie drewna od strony jadalni,

- wszystkie balustrady wykonane ze szkła,

- elektrycznie sterowane rolety antywłamaniowe na wszystkie okna,

- drewno tekowe użyte do częściowego wykończenia łazienki głównej,

- szklane kabiny prysznicowe we wszystkich łazienkach,

- oświetlenie led wkomponowane w projekt łazienek,

- kamienne blaty kuchenne.,

Atutem nieruchomości jest również w pełni ukształtowany piękny i zadbany ogród. Projekt ogrodu został wykonany przez profesjonalną firmę. Jest bardzo bogato obsadzony, w sposób który zapewnia odmienne wrażenia o każdej porze roku. W ogrodzie znajdują się urokliwe schody, piękny kaskadowy wodospad z małym oczkiem wodnym (z zamontowanym w odpowiednim miejscu włącznikiem pompy) oraz mały domek do przechowywania akcesoriów ogrodniczych. Do podlewania ogrodu wykorzystywany jest wkopany zbiornik na deszczówkę wyposażony w pompę. Wzdłuż ogrodzenia działka jest gęsto obsadzona tujami, które są już na tyle wysokie że zapewniają prywatność, a ich wysokość z każdym rokiem istotnie się zwiększa.

Oferta główna dotyczy sprzedaży, jednak istnieje również możliwość wynajmu (w takim przypadku warunki będą negocjowane indywidualnie).

W razie potrzeby więcej zdjęć mogę podesłać po uprzednim kontakcie. Zapraszam również do umówienia wizyty i osobistego oglądnięcia nieruchomości.

Bartosz
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: 731049084
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymywanie:

reklama