Dom na sprzedaż, woj. pomorskie / dodano: 06.06.2020
Wodnika, Gdańsk, Osowa, Z LOKALEM USŁ., SPA
Cena: 1 197 000 PLN  (4141,87 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
289 m²
Powierzchnia działki
271 m²
Liczba pokoi
7
Liczba pięter
2
Typ domu
szeregowiec
Numer oferty
1531318059
Data aktualizacji
2020-07-06 22:50:31
Opis:

Komfortowy dom 2-pietrowy z lokalem użytkowym na parterze przy ul. Wodnika w Gdańsku Osowam, z kinem domowym, SPA z sauną i jaccuzzi.

Okazjonalna cena dotyczy CAŁEGO DOMU z lokalem ok 110m2, ogrodem oraz dwupiętrowym ogrodem zimowym (60m2)! Opłaty niewielkie z powodu nowego kotła i solarów.

PARTER domu - Lokal z przeznaczeniem na dowolny cel, zupełnie samodzielny, z osobnym wejściem od strony ul.Wodnika w świetnym punkcie z roletą antywłamaniową, systemem alarmowym, kamerami, osobnym kluczem i pilotem do bramy. Posiada 5 pomieszczeń: trzy pokoje, magazyn (ew. 4 pokój) i łazienka. Jedno z pomieszczeń pełni role kina domowego z b. dużym ekranem i sufitem z gwiazdami jak w planetarium, zostało dostosowane/wyposażone wg badan do rozwoju mózgu poprzez rożne częstotliwości dźwięków wpływające na podniesienie odporności organizmu i poprawę pamięci (wszystko podłączone, sprzęt pozostawiony, ściany wyciszone/bez okien). W lokalu na całym parterze istnieje możliwość prowadzenia biura, salonu SPA, sklepu, przeprowadzania szkoleń, spotkań, konferencji, terapii. Doskonale nadaje sie tez na centrum Wellness i gabinety odnowy, masażu i innych terapii z biurem i pokojem do relaksacji. Nowy kocioł gazowy i solary na dachu. Kaloryfery na tym poziomie. Z domu dwa wejścia do dwupiętrowego ogrodu zimowego ok. 60m2, gdzie można spędzać czas Marzec-Listopad bo jest ciepło, a następnie wyjście na intymny ogród naturalny (przejście tylko przez dom, ogrodzony). Kuchnia nowo zrobiona z tzw. wyspą oraz specjalnym gazowo-elektrycznym panelem z funkcją WOK. Filtr wody pitnej z odwróconą osmozą i kranikiem zainstalowany (nie trzeba kupować wody mineralnej w butelkach do picia)

PIĘTRO 1 – duża osobna garderoba z drzwiami, salon z aneksem kuchennym, pokój dzienny - salon i dodatkowy pokój z dużym świetlikiem (oknem w dachu w kształcie piramidy, która ma działanie lecznicze na człowieka), duża szafa przesuwna z przejściem, łazienka z wanną. Ogrzewanie podłogowe na tym poziomie.

PIĘTRO 2 – trzy pokoje oraz ogromny 22m2 salon kąpielowy z sauną fińska oraz jacuzzi. Dwa poddasza, w tym jedno bardzo obszerne. Ogrzewanie podłogowe w pokoju łaz., a w pokojach kaloryfery. Garaż z dwoma pralkami.

Dom został urządzony/zbudowany wg koncepcji i zasad Feng Shui z drogocenną metaloplastyką. Do zostal swiezo odmalowany na bialo (kilka starszych zdjec pokazuje kolory scian). Wierzy się że Feng Shui przynosi poprawę losu, zdrowia, finansów itp. Kontakt sms do właściciela: +1 619 534 4088

Irena
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: 507969854
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama