Działka na sprzedaż, woj. małopolskie / dodano: 27.04.2018
nowosądecki, Korzenna, Lipnica Wielka
Cena: 250 000 PLN  (7,44 PLN/m²)
Cena do negocjacji
tak
Powierzchnia działki
33 600 m²
Typ działki
rolna
Numer oferty
1525772870
Data aktualizacji
2018-07-04 03:01:01
Opis:

Oferujemy Państwu piękną działkę z cudownymi widokami. Idealnie nadaje się zarówno dla indywidualnych osób, które planują postawić na niej dom jak i dla inwestorów, dając ogromne możliwości dla tego regionu. Dopuszczalna jest na działce bowiem zabudowa siedliskowa - budynek mieszkalny wraz z budynkiem gospodarczym. Również można postawić obiekty związane z gromadzeniem płodów rolnych takich jak np. dla przechowywania owoców i tym podobnych dóbr naturalnych. Dopuszczalne jest na działce również budownictwo mieszkalne, usługowe i budownictwo rekreacji indywidualnej, realizowane w obrębie działki siedliskowej. Dozwolona jest ponadto budowa sieci i urządzeń infrastruktury technicznej i komunikacyjnej. Oprócz tego posiadamy gotową dla Państwa mapę do celów projektowych.

Działka jest bardzo dobrze nasłoneczniona, słońce oświetla ją od wschodu aż do zachodu, co nadaje jej wyjątkowe walory, jeśli chodzi o wszelkie uprawy lub hodowlę. Nie stosowano na działce drastycznych chemicznie środków uprawy roslin, działka jest idealna pod uprawy ekologiczne! Posiada grunty o lekko pochylonej powierzchni, jest bardzo malownicza - rozpościerają się z niej widoki na okoliczne pola, dalsze zabudowy, lasy, wzgórza. Są to zaledwie niektóre zalety oferowanej nieruchomości. W pobliżu znajdują się sklepy, lokalne targoswisko, szkoła, kościół. Działka położona jest ponadto nieopodal Ciężkowicko - Rożnowskiego Parku Krajobrazowego.

Powierzchnia działki to 3,36 hektarów w układzie okoloprostokątnym. Okolica jest bardzo spokojna, wręcz relaksująca, a sama działka jest nieco oddalona od głównej drogi przez co nie słychać na niej intensywności ruchu drogowego. Droga dojazdowo - przejazdowa jest utwardzana regularnie przez władze gminne solidnym żwirem; dzieli działkę na dwie częsci, przy której dolna granica przebiega wzdłuż rzeki.Górna granica przebiega wzdłuż kolejnej drogi polnej. Działka znajduje się zaledwie 47 minut jazdy samochodem od Krynicy Zdrój - ośrodka turystycznego, stanowiacego bazę wypadową w okoliczne góry, będącego jednym z największych polskich ośrodków uzdrowiskowych i sportów zimowych.

Gorąco polecam.

Ze względu na duże, szczególnie międzynarodowe zainteresowanie działkami w tym regionie, mamy w ofercie jeszcze jedna podobną działkę w tej okolicy.

Jolanta Garcia
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: 692062435
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymywanie:

reklama