Działka na sprzedaż, woj. lubuskie / dodano: 11.06.2024
Międzyrzecki, Przytoczna
Cena: 99 000 PLN  (6,89 PLN/m²)
Powierzchnia działki
14 371 m²
Typ działki
siedliskowa
Dostęp do drogi
utwardzony
Numer oferty
27483
Data dodania
2024-06-11 15:28:05
Opis:

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

OFERTA BEZPOŚREDNIA - WOLNA OD PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO!

Oferuję do sprzedaży urokliwie położone siedlisko nad rzeką Wartą, w malowniczo położonej okolicy obrębu Poręba, gmina Przytoczna w powiecie Międzyrzeckim. Działka o powierzchni 1,44 ha, z wydaną decyzją o warunkach zabudowy dla budynku mieszkalnego, dwukondygnacyjnego o charakterze siedliskowym wraz z infrastrukturą zagrodową. Działka z dostępem do utwardzonej drogi gminnej, możliwość podłączenia prądu na podstawie indywidualnego wniosku do ENEA, zaopatrzenie w wodę - studnia głębinowa z własnego ujęcia, odprowadzenie ścieków sanitarnych do przydomowej oczyszczalni ścieków - we własnym zakresie.

W okolicy znajdują się liczne propozycje agroturystyczne. W bliskim sąsiedztwie między innymi urokliwa stadnina, rozległe siedliska i posiadłości letniskowe.

Poręba poza rzeką Wartą, otoczona jest polami i lasami - od północnej strony główny kompleks leśny to Puszcza Notecka, jest oazą ciszy i spokoju, a w najbliższym otoczeniu znajdują się też dwa jeziora: Przytoczno i Jezioro Lubikowskie. Działka położona jest około 8km od jeziora Przytoczno i 15km od jeziora Lubikowskiego, którego brzegi są piaszczyste, wytyczona jest plaża z pomostem i strzeżonym kąpieliskiem, sauną i balią na wodzie oraz wypożyczalnią sprzętów wodnych.

Idealny teren pod inwestycję, dla osób ceniących ciszę, naturę i jednocześnie zaledwie kilkanaście kilometrów od znanych terenów rekreacyjnych z bazą agroturystyczną, stanowi piękną enklawę dla poszukujących wyjątkowego miejsca.

Bliskość rzeki Warty zachęca do wędkowania a sąsiedztwo lasów do wszelkich wycieczek pieszych, rowerowych, konnych itp. Jest to idealne miejsce dla osób lubiących spacery leśne lub w sezonie grzybobranie.

Niewątpliwym atutem tego gruntu jest dobre połączenie drogowe oraz niewielka odległość do TRASY S3 i węzła MOP Popowo ok. 20 km, do Skwierzyny ok. 20 km, Międzychodu 24 km, Świebodzina 25 km, do Międzyrzecza 27 km, do Gorzowa Wlkp. 50 km.

Otoczenie terenów leśnych, rzeki Warty, bliskość okolicznych jezior jest dodatkowym atutem.

Dariusz690 138 279

Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

Dariusz
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: 690138279
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama