Działka na sprzedaż, woj. mazowieckie / dodano: 16.04.2018
węgrowski, Łochów, Łazy
Cena: 250 000 PLN  (50 PLN / m²)
Cena do negocjacji
tak
Powierzchnia działki
5000 m²
Typ działki
rekreacyjna
Numer oferty
1525699339
Data dodania
2018-04-16 12:32:02
Opis:

Działka 5000m2 z możliwością zabudowy jednorodzinnej, w miejscowości Łazy gm. Łochów położona przy asfaltowej drodze w niedalekiej odległości od rzeki Liwiec. Cena 49 zł za m2

Łazy gm. Łochów jest oddalona 58 kilometrów od Warszawy

Działka leży w sąsiedztwie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, śpiewające ptaki, cisza i spokój. W sąsiedztwie rekreacyjnych miejscowości jak Kamieńczyk, Nadkole, Loretto. Dobre połączenie z Warszawą. Około 30-40 minut samochodem.

Gmina prężnie działa, posiada nową stację kolejową z linią kolejową przystosowaną do ekspresowych składów pociągów. Prywatne linie autobusowe do Warszawy, czas przejazdu do centrum około 50 minut.

Na terenie gminy znajduje się reprezentacyjny kompleks pałacowy - Pałac Folwark Łochów gdzie znajdują się tereny rekreacyjne, baseny, spa itd

Osoba kupująca działkę otrzyma indywidualną koncepcje architektoniczną + usługę geodezyjna gratis.

Zamieszkać na wsi to marzenie wielu, jednak ilu odważyłoby się na taką zmianę? Miasto oferuje bogate życie, często lepiej płatną pracę lecz w prezencie otrzymujemy również stres, zmęczenie i wiele innych „gratisów”. A gdyby jednak zamieszkać na prawdziwej wsi? W domu, z którego okien widać falujące łany zbóż, traw, Malownicze lasy, pośrodku pola, nad strumykiem… niejeden zacznie się zastanawiać nad przeprowadzką!

A gdyby do tego powstała koncepcja domu „razem i osobno”, to można pomysleć o wspólnej inwestycji z dorastającymi dziećmi :-)

Paweł Modzelewski
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: 500010711
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta
reklama