Działka na sprzedaż, woj. lubelskie / dodano: 11.02.2019
Sybirakow, puławski, Puławy
Cena: 1 317 000 PLN  (250 PLN/m²)
Powierzchnia działki
5268 m²
Typ działki
budowlana
Numer oferty
1527726344
Data dodania
2019-02-11 13:06:50
Opis:

Działka na osiedle domków jednorodzinnych

Sprzedam działkę budowlaną w Puławach o powierzchni 5200 mkw.

Możliwość dokupienia sąsiednich działek o tym samym przeznaczeniu (do 6668 mkw).

Działki leżą bezpośrednio przy drodze Sybiraków przy której znajdują się wszystkie media ( prąd , kanalizacja , woda). Podłączenie prądu bezpośrednio na każdej działce w trakcie realizacji.

Teren położony jest w pięknej okolicy i sąsiaduje z Kazimierzowskim Parkiem Krajobrazowym. Obok zabudowa jednorodzinna nowej generacji.

Przeznaczenie działki jest szerokie: budowlane , usługowe i rekreacyjne.

Działka nadaje się na budowę luksusowych domków jednorodzinnych,pensjonatu, hotelu, Spa i wielu innych lukratywnych obiektów .W okolicy występują źródła termalne. Woda na działce ma skład ten sam, co woda Nałeczowska czy Cisowianka.

Teren ten pokochali Polacy już przed wiekami . Wielu pisarzy , arystokratów, malarzy, reżyserów, znanych aktorów, muzyków i polityków wybudowało właśnie tu swoje domy , rezydencje czy pałace.

Odległość do ścisłego centrum Puław 4 km, do Kazimierza Dolnego 10 km,

do Nałęczowa 24 km, do Warszawy 120 km, do Lublina i Radomia 50 km. Działki w pobliskiej okolicy Kazimierza ośiągają horendalne ceny. Z tego powodu działka nadaje się również jako dobra lokata kapitału.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, przychodnie lekarskie, apteki, restauracje, szkoły, przedszkola, możliwość uprawiania sportu - od jazdy na nartach, łyżwach,rowerach, pływania, żeglowania, jazdy konnej i wielu innych sportowych możliwość .

W pobliskich miastach zatrudnienie znajdą pracownicy naukowi z dziedziny weterynarii, biologi, rolnictwa, chemii i techniki. Możliwości pracy w wielu innych firmach z bardzo różnych dziedzin.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt.

0048 728 350 919

ada.adadom@hotmail.com

Ada
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: 728350919
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama