Garaż na sprzedaż, woj. dolnośląskie / dodano: 22.09.2021
Jarosława Iwaszkiewicza, Wrocław, Krzyki, Wojszyce
Cena: 150 000 PLN  (2142,86 PLN/m²)
Cena do negocjacji
tak
Powierzchnia mieszkalna
70 m²
Numer oferty
1534261262
Data aktualizacji
2021-09-22 19:31:29
Opis:

Jeżeli zastanawiasz się nad atrakcyjną i stabilną formą ulokowania kapitału w czasach globalnych turbulencji na rynkach finansowych, to niniejsza propozycja z pewnością jest godna uwagi. Jako osoba prywatna proponuję pakiet 5 miejsc postojowych w garażu wielostanowiskowym przy ulicy Jarosława Iwaszkiewicza we Wrocławiu. Główne korzyści:

•Wszystkie miejsca znajdują się w jednej lokalizacji, co znacząco ułatwia zarządzanie inwestycją. Prestiżowe osiedle posiada monitoring, ochronę i podwójnie zabezpieczony wjazd do garaży (szlaban i brama garażowa sterowane pilotem).

•Część miejsc jest już aktualnie wynajęta i przynosi systematyczny stały dochód.

•Utrzymuje się trend wzrostu zainteresowania najmem, co pozwala oczekiwać zwiększenia dochodowości inwestycji wraz z biegiem czasu. Coraz więcej osób posiada auta i ceni sobie komfort wynikający z ich garażowania tuż obok własnych mieszkań. Zwrot z inwestycji na poziomie wielokrotnie przekraczającym standardowe lokaty.

•Inwestycja praktycznie bezobsługowa, eliminująca również wiele ryzyk wiążących się z wynajmem powierzchni mieszkalnych. Nie wymaga żadnego dodatkowego wkładu finansowego. Za utrzymanie obiektu dba Zarządca budynku. Wysoki standard i bardzo dobry stan obiektu – schludny, czysty, dobrze oświetlony, o nowej nawierzchni.

•Wpis do księgi wieczystej gwarantujący prawo własności - miejsca nie przynależą do konkretnych mieszkań, co znacząco podnosi elastyczność zarządzania najmem.

•Nieruchomość nie jest obciążona żadną hipoteką.

Chciałbym przekazać prężnie działający biznes w dobre ręce, gdyż potrzebuję pozyskać środki na własne cele mieszkaniowe. Pozwól, by w ten sposób pieniądze pracowały dalej efektywnie właśnie dla Ciebie! Zapraszam do kontaktu (793777204) oraz na bezpłatną prezentację.

Paweł
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: 793777204
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama