Garaż do wynajęcia, woj. zachodniopomorskie / dodano: 30.12.2017
Duńska, Szczecin, Warszewo, Cztery Ogrody Comfortime
Cena: 240 PLN  (15 PLN / m²)
Powierzchnia mieszkalna
16 m²
Numer oferty
1524490153
Data dodania
2017-12-30 13:25:30
Opis:

Mam do wynajęcia miejsce postojowe w nowoczesnej, suchej, zabezpieczonej przeciwpożarowo hali garażowej w dzielnicy Warszewo.

Hala znajduje się na strzeżonym Osiedlu "4 Ogrody" przy ul. Duńskiej (pod zespołem budynków Duńska 18-34). Wjazd na osiedle przy sklepie NETTO (na przeciwko Tesco / Shell), pomiędzy budynkami Spółdzielni Mieszkaniowej "Uniwersytet". Do podziemnej hali wjazd przez dużą bramę na pilota, wygodne wyjście bramą lub przez jedną z kilku klatek schodowych (schodami lub windą).

Miejsce bardzo wygodne do parkowania, brak ścian z boku czy filarów utrudniających otwarcie drzwi z obu stron pojazdu. Z boku dodatkowa przestrzeń zwiększająca szerokość wyznaczonych linii miejsca. Z tyłu przestrzeń, gdzie dodatkowo można coś przechować. Miejsce aktualnie posiada zamontowaną blokadę na kłódkę, ale cały "słupek" na życzenie może zostać zdemontowany.

Dobra oferta również dla mieszkańców okolicznych ulic - Belgijska, Panoramiczna czy Kostrzewskiego. Możliwość wygodnego i bezpiecznego parkowania jednocześnie samochodu i skutera / motocykla.

Cena 240 zł miesięcznie. Zawiera już wszelkie opłaty - do wspólnoty i podatek.

Garaż to wygoda i bezpieczeństwo. Zapraszam do oglądania i parkowania ! Bezpośrednio - tel. kom.: 602 28.77.28. Jeśli nie odbieram - proszę o SMS.

Marcin
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: 602287728
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta
reklama