Lokal gastronomiczny do wynajęcia, woj. małopolskie / dodano: 09.11.2018
Krakowska, Kraków, Stare Miasto
Cena: 1 PLN  (0,02 PLN/m²)
Cena do negocjacji
tak
Powierzchnia
63 m²
Liczba pomieszczeń
3
Numer oferty
1527129917
Data aktualizacji
2018-11-10 02:01:19
Opis:

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy (możliwość gastronomii lub innych usług np. fryzjer, sklep, gabinet, optyk) z szeroką witryną przy ul. Krakowskiej w Krakowie. Bardzo blisko placu Wolnica, hoteli, hosteli. Duży ruch pieszych.

Powierzchnia: 63 m2 (lokal: 42 m2, zaplecze: 21 m2). Wysokość lokalu 3,45m.

Lokal składa się z:

- sali sprzedaży wraz z częścią kuchenną (pełna infrastruktura pod gastronomię)

- toalety dla klientów wraz z przedsionkiem

Zaplecze składa się z:

- części magazynowej

- toalety z prysznicem oraz przedsionkiem

- antresoli

Wyremontowana toaleta dla klientów, wyremontowana toaleta dla personelu wraz z prysznicem. Pełna infrastruktura, klimatyzacja, stały dostęp do internetu, doprowadzona siła. Dopuszczenie przez sanepid do prowadzenia działalności gastronomicznej wraz z obróbką mięsa, pozwolenie na sprzedaż alkoholu typu A. Lokal wyremontowany, zainstalowany system alarmowy, zgoda na szyld poziomy (semafor), zgoda na powieszenie gabloty z menu na elewacji, możliwość wystawienia jednego stolika i donic przed lokalem. Kamienica po gruntownym remoncie (wnętrze i elewacja), możliwość połączenia lokalu z zapleczem bezpośrednim przejściem. Na zapleczu jako przestrzeń dodatkowa wykonana została antresola. Możliwość przekazania kontaktów do dostawców i przedstawicieli handlowych oraz przejęcia umowy na monitoring przez firmę ochroniarską w bardzo korzystnej cenie.

Czynsz miesięczny do negocjacji z właścicielem. Wymagane odstępne (informacja telefoniczna). Możliwość odkupienia sprzętu gastronomicznego, mebli i wystroju (nowe, zakupione w 2018 roku).

Mateusz
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: 575708432
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama