Lokal usługowy na sprzedaż, woj. dolnośląskie / dodano: 11.07.2018
Wrocław, Fabryczna
Cena: 5 500 000 PLN  (9243,70 PLN/m²)
Powierzchnia
595 m²
Powierzchnia działki
3242 m²
Liczba pomieszczeń
15
Numer oferty
1526431505
Data aktualizacji
2018-07-11 15:08:07
Opis:

Uwaga! Tu nie chodzi o samą nieruchomość. Sprzedajemy prężnie działającą firmę motoryzacyjną, generującą realne dochody i doskonale funkcjonującą. Oferta obejmuje działkę 0,3242 HA wraz z zabudową o powierzchni 595mkw, a ponadto wszystkich diagnostów, pracowników warsztatu, stacji kontroli pojazdów, myjni a nawet ochrony posesji.

Trzeba zaznaczyć, iż branża motoryzacyjna jest drugą największą gałęzią przemysłu, a jej rozwój w Polsce od 2007 roku wzrósł aż o połowę w przypadku zatrudnionych pracowników i o 75% w przypadku wartości produkcji sprzedanej, a ilość samochodów na polskich drogach została podwojona! Nikogo zatem nie powinna dziwić ilość inwestorów w tym obszarze w ostatnich latach.

Zapewne są Państwo ciekawi aktualnych zysków i postępów finansowych na przestrzeni ponad dziesięciu lat funkcjonowania tej firmy. Wszystkie szczegółowe dane zostaną udostępnione już na spotkaniu w naszym biurze.

Naturalnie, po dokonaniu zakupu mają Państwo pełną decyzyjność w związku z przyszłymi losami swojej inwestycji. W tym akapicie warto wspomnieć o dodatkowym wzmocnieniu hali, gdyż została ona przygotowana do późniejszej rozbudowy biznesu. Daje to nowe możliwości w przypadku całkowitego przebranżowienia firmy i realizacji własnych wizji tego miejsca.

Budynek został podzielony na obszar pracy, łącznie z biurem obsługi klienta i gabinetem szefa oraz na obszar mieszkalny, stanowiący górną część nieruchomości. Znajdują się w nim dwa osobne mieszkania o powierzchni 35 i 91mkw

Więcej zdjęć nieruchomości oraz informacji (w tym technicznych) w naszym Biurze. Oferta cenowa ważna do odwołania.

Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

MILTON Grupa Nieruchomości
Artur Siciński
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: 729197190
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymywanie:

reklama