Lokal usługowy do wynajęcia, woj. śląskie / dodano: 25.11.2017
Plebańska , Gliwice, Śródmieście
Cena: 59 000 PLN  (46,97 PLN / m²)
Powierzchnia
1256 m²
Liczba pomieszczeń
12
Liczba pięter
3
Winda
Tak
Internet
Tak
Prąd
Tak
Siła
Tak
Woda
Tak
Kanalizacja
Tak
Numer oferty
1522981956
Data aktualizacji
2018-01-10 20:50:05
Opis:

Zapraszamy do wynajmu, bezpośrednio od właściciela, budynku łączącego historyczną elegancję z nowatorskim rozmachem, który ma do zaoferowania 1256 m² (+ balkon 34 m²) nowoczesnej powierzchni, rozłożonej na 4 nadziemne kondygnacje i 1 podziemną. Dzięki kompleksowej modernizacji i rozbudowie zabytkowej kamienicy powstaje ekskluzywny i awangardowy projekt budynku Plebańska 3. Mieści się on w samym sercu Starego Miasta, przy jednej z najbardziej reprezentatywnych i rozpoznawalnych ulic w Gliwicach - ulicy Plebańskiej. Budynek usytuowany jest niecałe 100 metrów od Rynku i Ratusza Miejskiego. Jego strategiczne położenie zapewnia łatwy dostęp do ważnych instytucji, urzędów samorządowych i państwowych, obiektów kulturalnych i handlowych.

Bezpieczeństwo w budynku zagwarantuje całodobowa ochrona, zewnętrzny i wewnętrzny monitoring oraz kompleksowa instalacja przeciwpożarowa. Obiekt posiada dostęp do dwóch parkingów naziemnych, położonych 450 m od nieruchomości. Nieruchomość wyróżni także sześć niezależnych wejść, reprezentacyjna recepcja, przeszklona winda, efektywnie rozplanowane powierzchnie oraz ciągi komunikacyjne, maksymalny dostęp światła naturalnego, nowoczesne systemy telekomunikacyjne oraz systemy wentylacji i klimatyzacji.

Budynek położony przy ulicy Plebańskiej 3 to miejsce o wielkim potencjale biznesowym. Z powodzeniem całość kamienicy może służyć jako siedziba banku, instytucji finansowej, ubezpieczeniowej lub polskiego czy zagranicznego przedstawicielstwa handlowego. W budynku swoje przedstawicielstwo może znaleźć również sieć hotelowa, agencja reklamowa, placówka medyczna, firma farmaceutyczno-kosmetyczna bądź z branży IT, itp.

W celu poznania szczegółów oferty prosimy o 32 2387 078 lub793 303 583. Więcej informacji, pełna specyfikacja oraz rzuty techniczne znajdują się. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Wall Invest
Rafał
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: 793303583
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta
reklama