Mieszkanie do wynajęcia, woj. pomorskie / dodano: 27.09.2021
Gdynia, Śródmieście
Cena: 2200 PLN  (52,38 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
42 m²
Czy cena zawiera czynsz dla adm.
Nie
Czynsz dla adm.
500 PLN
Liczba pokoi
2
Piętro
parter
Liczba pięter
5
Numer oferty
1534290452
Data aktualizacji
2021-10-03 09:34:54
Opis:

Mam do wynajęcia cudowne mieszkanie usytuowane na Wzgórzu Św. Maksymiliana – 4 minuty od stacji SKM oraz Urzędu Miasta Gdynia. Mieszkanie posiada prywatny ogródek o wielkości ok. 50 metrów oraz 25 metrowy taras. W środku znajdziecie dwa pokoje – salon i sypialnię, które mogą być również dwoma oddzielnymi sypialniami w zależności od potrzeb mieszkańców. Łazienka jest po generalnym remoncie, pod okiem projektantki, ok. 3 lata temu, a cała zabudowa kuchenna została wymieniona na początku 2021 roku.

Szukam fajnych osób (nie agencji) na całoroczny wynajem lub kilka lat współpracy. Bez wypowiedzeń składanych przed wakacjami, aby puszczać lokal na najem krótkoterminowy.

Dodatkowym plusem będą osoby zainteresowane ogrodnictwem, które będą dbać o przyległy do mieszkania teren zielony. Zwierzaki też nie są problemem, ale mogą zwiększyć kwotę kaucji, która obecnie wynosi 2500 pln.

Mieszkanie jest w pełni wyposażone od łóżka z pościelą poprzez szafy i komodę, biurko, pralkę po zmywarkę, naczynia oraz garnki, etc. Własne meble również mile widziane. Możemy się dogadać co ew. wynieść lub oddać/sprzedać.

Cena to 2200 pln + uśrednione opłaty administracyjne 500 pln + prąd według zużycia + net 49.99 + ew. dopłata za koszty ogrzewania

Mieszkanie mieści się w modernistycznej kamienicy (będącej na Szlaku Gdyńskiego Modernizmu) projektu uznanego międzywojennego architekta Bohdana Lacherta. Ma nietypowy układ - podłużna kuchnia ulokowana pomiędzy dwoma pokojami - który jest zbawienny np. w przypadku dwóch osób pracujących zdalnie.

Monika
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: 607083711
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama