Mieszkanie do wynajęcia, woj. mazowieckie / dodano: 20.11.2023
Stefana Batorego, mazowieckie, Warszawa, Mokotów
Cena: 2502 PLN  (147,18 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
17 m²
Czy kuchnia jest umeblowana
Tak
Numer oferty
gratka-27705353
Data aktualizacji
2023-11-30 11:53:47
Opis:

Do wynajęcie mini apartament przy ul. Stefana Batorego nr 16 w Warszawie, nie muszę rekomendować tego położenia, Stary Mokotów, tuż przy stacji metra Pole Mokotowskie, tuż przy SGH, budynek na granicy Pól Mokotowskich.

Jest to jednopiętrowy budynek po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje, mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wszystko widoczne na zdjęciach. W budynku domofon.

Apartament praktycznie nie używany. W mieszkaniu aneks kuchenny ze zmywarką, z płytą indukcyjną, mikrofalówką, duża pojemna szafa, telewizor, rozkładana dwuosobowa kanapa z miejscem na pościel oraz w korytarzu mały schowek. Dużo miejsca do przechowywania pomimo niewielkiej powierzchni mieszkania. Miejsce do pracy, biurko widoczne na zdjęciu jest rozkładane i może stanowić stół dla co najmniej 4 osób.


Polecam przede wszystkim z uwagi na świetną lokalizację do stacji metra około 300 metrów. Przed budynkiem możliwość parkowania samochodu.

Dostępne od 1 stycznia 2024 r.

Umowa najmu co najmniej na rok.

Czynsz składa się z części stałej 2100 zł. oraz części zmiennej obecnie w wysokości 402 zł. tj. czynsz do Wspólnoty (ta kwota może ulegać zmianom w zależności od kosztów utrzymania) plus opłaty licznikowe w postaci energii i wody ( woda i energia są zaliczkowane w czynszu do Wspólnoty). Internet na własny koszt.


Kaucja wymagana w wysokości 3 tys. zł.

Agnieszka
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 509 464 882
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama