Biurowiec na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 08.05.2026
mazowieckie, otwocki, Wiązowna, Wiązowna Kościelna
Cena: 8 899 000 PLN  (5341,54 PLN/m²)
Powierzchnia
1666 m²
Piętro
2
Liczba pięter
2
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47276023
Data aktualizacji
2026-05-08 08:10:54
Opis:

Na sprzedaż w pełni niezależny, funkcjonalny biurowiec o łącznej powierzchni 1666 m², położony na prywatnej działce o powierzchni 4537m2 położonej w doskonale skomunikowanym miejscu niedaleko Warszawy przy trasie S-17. Obiekt jest w 100% wykończony, umeblowany i uzbrojony w zaawansowaną infrastrukturę techniczną. Nieruchomość jest gotowa na wprowadzenie dla firmy najmującej (optymalne pod IT, BPO, e-commerce, logistykę) lub rozpoczęcie operacji własnych z dnia na dzień, bez dodatkowych kosztów i czasu potrzebnego na fit-out.

Mariusz
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 606 126 418
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama