wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka śląskie
zawierciański
Kroczyce
Kostkowice Na sprzedaż 175 000 PLN 877 m2
Kostkowice / Kroczyce / zawierciański / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana 877 m² – Kostkowice k. Kroczyc | Serce Jury Krakowsko-Częstochowskiej Na sprzedaż [...]

877 175 000 PLN
199,54 PLN/m²
4 godziny temu Dodaj do notesu
Działka kujawsko-pomorskie
włocławski
Lubanie
Mikanowo Na sprzedaż 42 900 PLN 940 m2
Mikanowo / Lubanie / włocławski / kujawsko-pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Mikanowo – w spokojnej, zielonej [...]

940 42 900 PLN
45,64 PLN/m²
5 godzin temu Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Krokowa
Karwieńskie Błoto Pierwsze Na sprzedaż 26 800 PLN 3011 m2
Karwieńskie Błoto Pierwsze / Krokowa / pucki / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w stosunku do której [...]

3011 26 800 PLN
8,90 PLN/m²
10 godzin temu Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
kołobrzeski
Siemyśl
Niemierze Na sprzedaż 99 900 PLN 1070 m2
Niemierze / Siemyśl / kołobrzeski / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Opis ofertyOferuję dla państwa pięknie położone/zlokalizowane działki budowlane z wydanymi [...]

1070 99 900 PLN
93,36 PLN/m²
21 godzin temu Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
giżycki
Ryn
Prażmowo Na sprzedaż 494 000 PLN 2148 m2
Prażmowo / Ryn / giżycki / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę nr 706 o powierzchni 2148 m², położoną w malowniczej [...]

2148 494 000 PLN
229,98 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka łódzkie
Łódź Na sprzedaż 323 700 PLN 1245 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Pomorska Działka na sprzedaż

Sprzedamy 2 ostatnie z 11 działek z warunkami zabudowy i pozwoleniem na budowę. Pozostałe działki [...]

1245 323 700 PLN
260 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka śląskie
Sosnowiec Na sprzedaż 79 000 PLN 501 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska, Portowa Działka na sprzedaż

Sprzedam ogórek działkowy "ROD Zagłębie" .Na terenie ogrodu znajduje się : -budynek murowany [...]

501 79 000 PLN
157,68 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka świętokrzyskie
kielecki
Bieliny
Huta Podłysica Na sprzedaż 450 000 PLN 13 200 m2
Huta Podłysica / Bieliny / kielecki / świętokrzyskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1,32 ha położona w miejscowości Huta Podłysica (gmina [...]

13 200 450 000 PLN
34,09 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 1 150 000 PLN 1495 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Łazy Działka na sprzedaż

Wyjątkowa Działka na Białołęce – Połączenie Miasta i Natury z Potencjałem Biznesowym! Marzysz o [...]

1495 1 150 000 PLN
769,23 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka śląskie
Gliwice
Wójtowa Wieś Na sprzedaż 425 000 PLN 870 m2
Wójtowa Wieś / Gliwice / śląskie, Wójtowska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działaka budowlana zlokalizowana blisko centrum Gliwic, przy ulicy Wótowskiej - dojazd [...]

870 425 000 PLN
488,51 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
piaseczyński
Góra Kalwaria
Solec Na sprzedaż 795 000 PLN 2005 m2
Solec / Góra Kalwaria / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Fiołkowa Działka na sprzedaż

Biuro Nieruchomości DreamNEST prezentuje wyjątkową nieruchomość na sprzedaż – oferta na wyłączność. [...]

2005 795 000 PLN
396,51 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka małopolskie
wielicki
Wieliczka
Chorągwica Na sprzedaż 780 615 PLN 4986 m2
Chorągwica / Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam Działki Budowlano-Rolne połozenie Chorogwica gmina Wieliczka województwo Małopolskie. [...]

4986 780 615 PLN
156,56 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Zakręt Na sprzedaż 640 000 PLN 1662 m2
Zakręt / Wiązowna / otwocki / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

USTAWNA DZIAŁKA BUDOWLANA W KSZTAŁCIE PROSTOKĄTA. PRĄD JEST DOPROWADZONY, GAZ JEST W DRODZE. WOKÓŁ [...]

1662 640 000 PLN
385,08 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Dywity
Dywity Na sprzedaż 420 000 PLN 1200 m2
Dywity / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska, Olsztyńska Działka na sprzedaż

Witam, mam do sprzedania nieruchomość gruntową niezabudowaną, położoną w Dywitach, ok. 4 km od [...]

1200 420 000 PLN
350 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka pomorskie
sztumski
Sztum
Zajezierze Na sprzedaż 195 000 PLN 1575 m2
Zajezierze / Sztum / sztumski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

-Działka położona na granicy m. Sztum i gminy Sztum (Zajezierze).Dojazd do centrum 5 min. [...]

1575 195 000 PLN
123,81 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka małopolskie
myślenicki
Myślenice
Myślenice Na sprzedaż 325 000 PLN 793 m2
Myślenice / myślenicki / małopolskie / Polska, Henryka Sienkiewicza Działka na sprzedaż

Działka przeznaczona pod zabudowę usługową, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła z DK7. Dojazd do [...]

793 325 000 PLN
409,84 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Wiktorowice / Kocmyrzów-Luborzyca / krakowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Józefy Cieślak - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności [...]

9290 18 875 PLN
2,03 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
wołomiński
Tłuszcz
Szymanówek Na sprzedaż 713 700 PLN 20 800 m2
Szymanówek / Tłuszcz / wołomiński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Tomasza Milczarek - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności [...]

20 800 713 700 PLN
34,31 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Rotmanka / Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska, Modrzewiowa Działka na sprzedaż

Działka budowlana pod samym lasem, płaska,można postawić bliźniak lub dom wolnostojący. Są przyłącza [...]

1000 610 000 PLN
610 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
wołomiński
Klembów
Karolew Na sprzedaż 113 202 PLN 34 425 m2
Karolew / Klembów / wołomiński / mazowieckie / Polska, Za Torami Działka na sprzedaż

KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Moniki Wysockiej - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności [...]

34 425 113 202 PLN