wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Żoliborz
Stary Żoliborz Do wynajęcia 2600 PLN 40 m2
Stary Żoliborz / Żoliborz / Warszawa / mazowieckie, Adama Mickiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy, na Starym Żoliborzu między placem [...]

40 2600 PLN
65 PLN/m²
2 godziny temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 3500 PLN 43 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Mieszczańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowe, nowoczesne mieszkanie w centrum Wrocławia, w idealnym stanie, położone w nowoczesnej dzielnicy [...]

43 3500 PLN
81,40 PLN/m²
3 godziny temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Radogoszcz Na sprzedaż 898 483 PLN 76,1 m2
Radogoszcz / Bałuty / Łódź / łódzkie, Aroniowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do 24.05 proszę telefon na numer z kierunkowym +48, mogę być za granicą (ale w Europie, bez [...]

76,1 898 483 PLN
11 806,61 PLN/m²
5 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 470 000 PLN 32 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Orzycka Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Do sprzedania przytulne, jasne mieszkanie 32 m² (z aneksem kuchennym) na parterze w spokojnej części [...]

32 470 000 PLN
14 687,50 PLN/m²
6 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wilanów
Błonia Wilanowskie Na sprzedaż 1 300 000 PLN 59,5 m2
Błonia Wilanowskie / Wilanów / Warszawa / mazowieckie, Kazachska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mamy na sprzedaż 3 pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 59.50 m², znajdujące się przy ul. [...]

59,5 1 300 000 PLN
21 848,74 PLN/m²
6 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 699 000 PLN 46,52 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie 46,5 M2, z własnym miejscem parkingowym , wyposażone w meble i sprzęt AGD . Z [...]

46,52 699 000 PLN
15 025,80 PLN/m²
6 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Widzew-Wschód Na sprzedaż 479 000 PLN 45,33 m2
Widzew-Wschód / Widzew / Łódź / łódzkie, Węgierska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Dzień dobry, sprzedam rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m², świeżo po [...]

45,33 479 000 PLN
10 566,95 PLN/m²
7 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 11 500 PLN 120 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Alternatywy Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

BEZPOSREDNIO. Bez prowizji. TOP. Komfortowe 120m2 + 20m2 Taras. Duze, jasne , przestronne , bardzo [...]

120 11 500 PLN
95,83 PLN/m²
8 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany
Stare Bielany Na sprzedaż 1 870 000 PLN 85 m2
Stare Bielany / Bielany / Warszawa / mazowieckie, Krotoszyńska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

KLIMATYCZNE, SŁONECZNE MIESZKANIE Z TARASEM I OGRÓDKIEM W KAMIENICY NA STARYCH BIELANACH, BLISKO [...]

85 1 870 000 PLN
22 000 PLN/m²
8 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze Duchackie
Kurdwanów Do wynajęcia 2800 PLN 47 m2
Kurdwanów / Podgórze Duchackie / Kraków / małopolskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuje lokal mieszkalny o pow 48m2. Ma dwa pokoje z kuchnią na czwartym piętrze w budynku z windą. [...]

47 2800 PLN
59,57 PLN/m²
10 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Podgórze
Podgórze Stare Na sprzedaż 1 399 000 PLN 70 m2
Podgórze Stare / Podgórze / Kraków / małopolskie, Józefińska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

BEZPOŚREDNIO - DO SPRZEDANIA dwupokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70m (ok. 90m z [...]

70 1 399 000 PLN
19 985,71 PLN/m²
10 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 450 000 PLN 54 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Księdza Jerzego Popiełuszki Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Witam Mam do sprzedania, mieszkanie 3 pokojowe (54m2) w Łodzi na ul.Popiełuszki. Mieszkanie do [...]

54 450 000 PLN
8333,33 PLN/m²
11 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
KSM-XXV-lecia Do wynajęcia 1999 PLN 26,5 m2
KSM-XXV-lecia / Kielce / świętokrzyskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Opis Do wynajęcia nowe 1-pokojowe mieszkanie Z KLIMATYZACJĄ komfort przez cały rok w standardzie [...]

26,5 1999 PLN
75,43 PLN/m²
11 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska
Kochłowice Na sprzedaż 789 000 PLN 114 m2
Kochłowice / Ruda Śląska / śląskie, Jacka Malczewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Mieszkanie z ogrodem czy dom? Tutaj dostajesz jedno i drugie 75% domu Ruda Śląska Kochłowice, ul. [...]

114 789 000 PLN
6921,05 PLN/m²
12 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wilanów
Wilanów Królewski Do wynajęcia 6000 PLN 80 m2
Wilanów Królewski / Wilanów / Warszawa / mazowieckie, Franciszka Klimczaka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Atrakcyjny prawie nowy apartament o pow.80m2 do wynajęcia od zaraz .Wysoki standard wykończenia. [...]

80 6000 PLN
75 PLN/m²
12 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Arkońskie-Niemierzyn Na sprzedaż 1 099 000 PLN 107 m2
Arkońskie-Niemierzyn / Szczecin / zachodniopomorskie, Fryderyka Chopina Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

!Ogłoszenie prywatne - bez pośredników! Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni [...]

107 1 099 000 PLN
10 271,03 PLN/m²
12 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
pabianicki
Pabianice Do wynajęcia 1650 PLN 39 m2
Pabianice / pabianicki / łódzkie / Polska, Stanisława Moniuszki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie 38m2 Z balkonem (Umowa okazjonalna+ 250zl notariusz) w Pabianicach ul.moniuszki [...]

39 1650 PLN
42,31 PLN/m²
13 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Konin Na sprzedaż 375 000 PLN 52,65 m2
Konin / wielkopolskie / Polska, Hiacyntowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie położone na os. Chorzeń (blok z cegły, 3. piętro). Link [...]

52,65 375 000 PLN
7122,51 PLN/m²
14 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
będziński
Wojkowice Do wynajęcia 1650 PLN 41 m2
Wojkowice / będziński / śląskie / Polska, Rodzinna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Komfortowe mieszkanie 41 m w Wojkowicach w spokojnej okolicy na pierwszej kondygnacji. Ogrzewanie [...]

41 1650 PLN
40,24 PLN/m²
15 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wawer
Marysin Wawerski Na sprzedaż 380 000 PLN 26,72 m2
Marysin Wawerski / Wawer / Warszawa / mazowieckie, Króla Maciusia Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki przy ul. Króla Maciusia 7 A( Marysin [...]

26,72 380 000 PLN
14 221,56 PLN/m²
15 godzin temu Dodaj do notesu
Reklamy