Dom na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 06.05.2026
mazowieckie, grodziski, Żabia Wola, Osowiec
Cena: 997 000 PLN  (5086,73 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
196 m²
Powierzchnia działki
500 m²
Liczba pokoi
6
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47237547
Data aktualizacji
2026-05-06 13:36:02
Opis:

Bardzo ładna działka budowlana w miejscowości Osowiec powiat grodziski. Odległość od Warszawy 30min samochodem trasą S8.

Dojazd do Grodziska Mazowieckiego tylko 10min samochodem, na stacje PKP w Grodzisku 20min autobusem. Lotnisko Okęcie tylko 25min autem, trasą bez żadnych świateł.

Uzbrojona we wszystkie media

droga dojazdowa utwardzona i oświetlona

Teren z drzewami Działka zadrzewiona, brzoza i sosna. Pod tym względem jest wyjątkowa, gdyż nie ma dużo wolnych działek w okolicy z drzewami.

Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o symbolu M pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną oraz do utrzymania udziału powierzchni biologicznej czynnej 70%.

Osiedle w Osowcu jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi chodzącymi do szkoły - ze względu na jej bliskość i infrastrukturę 10 minut.

Ta część osiedla, w której znajduje się działka, jest atrakcyjną ofertą również dla osób szukających ciszy i spokoju.

W okolicy pełna infrastruktura:

- przystanki autobusowe (Grodziskie Przewozy Autobusowe) - dobre połączenia z Grodziskiem Maz, jak również Jankami i Parkingiem P+R na Al.Krakowskiej,

- Kościół,

- 2 szkoły podstawowe (samorządowa i prywatna), dzieci mogą bezpiecznie piechotą chodzić do szkoły chodnikiem lub rowerem na ścieżce rowerowej - 10min

- 3 przedszkola ( samorządowe i 2 prywatne),

- szkoła językowa,

- centrum sportowe – Strefa Ruchu - siłownia, squash, badminton, zajęcia fitness, boiska do piłki nożnej