Dom na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 05.05.2026
Gen. Józefa Bema, warmińsko-mazurskie, ełcki, Ełk
Cena: 1 198 000 PLN  (6318,57 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
189,6 m²
Powierzchnia działki
500 m²
Liczba pokoi
5
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47217657
Data aktualizacji
2026-05-05 08:44:29
Opis:

Na sprzedaż pierwszy etap kameralnej inwestycji Bema Residence – obejmującej 6 segmentów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych przy ul. Bema w Ełk.

To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących przestronnego domu w wysokim standardzie, w doskonałej lokalizacji łączącej bliskość natury i szybki dostęp do centrum miasta.

Lokalizacja

  • spokojna i zielona okolica, w pobliżu rzeki
  • szybki dojazd do centrum oraz promenady nad jeziorem
  • Świetnie rozwinięta komunikacja miejska – szybki dojazd do wszystkich części miasta
  • idealne miejsce do życia dla rodzin

Parametry nieruchomości

  • powierzchnia domu: ok. 190 m²
  • garaż: 22 m² (w bryle budynku)
  • przestronny salon: 44 m²
  • działka: ok. 500 m²
  • taras: ok. 20 m²
  • zabudowa bliźniacza – tylko 6 segmentów

Standard premium

  • ogrzewanie podłogowe w całym domu (również w garażu)
  • indywidualna regulacja temperatury w każdym pomieszczeniu (oddzielne strefy)
  • duże, nowoczesne przeszklenia zapewniające doskonałe doświetlenie wnętrz
  • drzwi wejściowe o wysokiej klasie cieplnej Erkado
  • brama garażowa z napędem Wiśniowski
  • ogrodzona działka z bramą automatyczną
  • wideodomofon

Układ pomieszczeń

  • przestronny salon z częścią jadalnianą (44 m²) i wyjściem na taras
  • 4 sypialnie
  • dodatkowy pokój rekreacyjny na poddaszu
  • możliwość wykonania dodatkowego WC na poddaszu (doprowadzone instalacje)