Dom na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 23.03.2026
Aleja Eustachego Marylskiego, mazowieckie, grodziski, Grodzisk Mazowiecki, Książenice
Cena: 1 550 000 PLN  (5115,51 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
303 m²
Powierzchnia działki
1502 m²
Liczba pokoi
5
Rok budowy
2009
Numer oferty
gratka-46382573
Data aktualizacji
2026-05-14 14:40:12
Opis:

Bez prowizji dla Kupujących!

Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość znajdująca się w Książenicach w gm. Grodzisk Mazowiecki. Dom o powierzchni użytkowej 148 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1502 m2. Dom został zaprojektowany i wybudowany z myślą o komforcie codziennego życia. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni, dając mieszkańcom zarówno miejsca do spędzania wspólnego czasu rodzinnie oraz z gośćmy, jak również miejsca dla odpoczynku i relaksu. Dom jest przygotowany pod względem technicznym i posiada następujące instalacje: kolektory na ciepłą wodę, rekuperację, odkurzacz centralny, akumulator w razie braku prądu, system odcięcia wody w razie awarii, pompę ciepła, częściowe ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, urządzenie do zmiękczania wody.

Opis nieruchomości. Parter:

* wiatrołap z pakowną szafę w zabudowie,

*przedpokój z wejściem do łazienki, pomieszczenia technicznego, do dwustanowiskowego garażu,

*salon z aneksem kuchennym, z kominkiem oraz wyjściem na taras,

Media: wodociąg, kanalizacja, gaz, prąd.

Ogród prawdziwa oaza natury i zieleni gdzie można odpocząć po ciężkim dniu pracy albo spędzić miło czas z rodziną, ze znajomymi przy grillu. Ogród posiada dużo ozdobnych krzaków i drzewek w części grillowej usadowiona jest altanka. W drugiej części ogrodu znajduje się budynek gospodarczy. Taras jest przestrzenny i wkomponowany w część ogrodu tak, żeby cieszyć się widokiem na rośliny, kwiaty, krzewy ozdobne. Ogród wyposażony w system nawadniający.