Dom na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 17.05.2026
dolnośląskie, lwówecki, Lwówek Śląski, Lwówek Śląski
Cena: 850 PLN  (6,54 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
130 m²
Powierzchnia działki
630 m²
Liczba pokoi
4
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47406893
Data aktualizacji
2026-05-17 09:04:49
Opis:

Sprzedam dom położony w Lwówku Śląskim, o powierzchni 130m2. Składa się z 4 pokoi, kuchni , łazienki i osobne WC . Dom w całości podpiwniczony, garaż z kanałem.Dzialko o pow.630m2 na której znajdują się nasadzenia , budynek gospodarczy oraz altana rekreacyjna .Dom po remoncie gotowy do zamieszkania.

Dom znajduje się w spokojnej okolicy na osiedlu domków jednorodzinnych.

Pawel
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 508 980 844
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama