Dom na sprzedaż, woj. Polska / dodano: wczoraj
mazowieckie, radomski, Pionki
Cena: 1 150 000 PLN  (6647,40 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
173 m²
Powierzchnia działki
1755 m²
Liczba pokoi
4
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47752487
Data aktualizacji
2026-06-08 18:07:22
Opis:

Dom oddany do użytku w 2010r. znajduje się na działce o powierzchni 1755m. Działka zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy, na granicy miasta Pionki i gminy w odległości 600m od stawu górnego w Pionkach oraz 1500m od lasu. Ogród kompleksowo urządzony z pięknymi drzewami z automatycznym systemem nawodnienia.

Dom parterowy, wybudowany z najwyższej klasy materiałów, wykończony w wysokim standardzie min. drewniane okna z pakietem trzyszybowym, dachówka betonowa, dobrze ocieplony styropianem grafitowym, wentylacja mechaniczna z nowym rekuperatorem firmy komfovent, klimatyzacją z możliwością grzania firmy haier.

Dom posiada fotowoltaikę o mocy 7,24 kW z umową podpisaną na starych korzystnych warunkach.

Przestronny i dobrze oświetlony salon o pow. 40m, kuchnia z oknem o pow. 11,5m, hol 10m, kotłownia 6m, garderoba 3m, spiżarnia 2m, korytarz 9m, dwie łazienki o pow. 7 i 4m oraz trzy pokoje o pow. 13m, 13m i 14. Dom posiada duży zadaszony taras.

Dom posiada garaż dwustanowiskowy o pow. 40m kw co pozwala na swobodne parkowanie 2 samochodów.

Z tyłu domu miejsce do grania w piłkę nożną lub boisko do gry w koszykówkę.

Dom o łącznej powierzchni użytkowej 173m w tym garaż.

Dostępne media: woda, prąd, gaz, światłowód, kanalizacja.

Łazienki do remontu lub odświeżenia.


Wojciech
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 668 207 504
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama