Dom na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 27.04.2025
warmińsko-mazurskie, olsztyński, Stawiguda, Pluski
Cena: 110 000 PLN  (2750 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
40 m²
Powierzchnia działki
0 m²
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2022
Typ domu
letniskowy
Materiał budowlany
drewno
Numer oferty
gratka-41323869
Data aktualizacji
2026-05-09 18:28:06
Opis:

SPRZEDAM DOMEK MOBILNY DREWNIANY na szkielecie stalowym o wymiarach 4 m x 10 m.
Domek w pełni wyposażony: dwie sypialnie (jedna z nich z szafą w zabudowie), salon, aneks kuchenny z lodówką podblatową, pochłaniaczem pary, płytą indukcyjną, zmywarką oraz łazienka z prysznicem i pralką automatyczną.
Duża estetyka wykonania i wyposażenia.

Domek był użytkowany przez trzy sezony – łącznie 6 miesięcy.
Obecna lokalizacja to Pluski, gm. Stawiguda.
Cena 110 tys.
Tel. kontaktowy:502 513 831

Bogusław
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 502 513 831
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama