Dom na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 18.05.2026
Biedronki, mazowieckie, płocki, Słupno, Cekanowo
Cena: 1 249 000 PLN  (7434,52 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
168 m²
Powierzchnia działki
450 m²
Liczba pokoi
4
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47418877
Data aktualizacji
2026-05-18 17:51:31
Opis:

Sprzedam bezpośrednio dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 168 m² położonego w spokojnej okolicy w miejscowości Cekanowo k. Płocka przy ulicy Biedronki.

Ten nowoczesny dom z garażem w bryle, wykonany z najwyższej jakości materiałów, ogrzewany gazem, posadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni około 450 m², to doskonałe miejsce do życia dla osób szukających komfortu, prywatności i bliskości natury.

Dom wyróżnia się elegancką, nowoczesną architekturą o zwartej bryle, zbudowany z najlepszych dostępnych materiałów, co zapewnia energooszczędność, trwałość i komfort termiczny. Funkcjonalny układ pomieszczeń oferuje przestronne, dobrze doświetlone pomieszczenia z wyraźnym podziałem na strefę dzienną na parterze (z wyjściem na taras i do ogrodu) oraz prywatną strefę domowników.

Idealne rozwiązanie dla rodzin, osób pracujących zdalnie lub tych, którzy cenią sobie przestrzeń i komfort.

Zapraszam do kontaktu.

Cezary
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 518 636 728
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama