Dom na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 11.05.2026
wielkopolskie, czarnkowsko-trzcianecki, Trzcianka, Rychlik
Cena: 570 000 PLN  (8507,46 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
67 m²
Powierzchnia działki
1146 m²
Liczba pokoi
3
Numer oferty
gratka-47315373
Data aktualizacji
2026-05-11 21:16:07
Opis:

Miejsce wyjątkowe, otoczone lasem, tu nie usłyszysz hałasów, bez sąsiadów, wokół tereny należące do nadleśnictwa. Prawdziwy dom w środku lasu. We wsi Rychlik, powiat czarnkowsko-trzcianecki

12 km do miasta Trzcianka

35 km do miasta Piła

Najważniejsze inf.

Liczba pokoi - 3

Łączna liczba pomieszczeń - 7

  • przedpokój
  • spiżarnia
  • 1 pokój sypialnia przechodnia
  • 2 pokój sypialnia
  • 3 pokój salon
  • kuchnia
  • łazienka

Stan - kuchnia do odświeżenia , łazienka do remontu (możliwość zamiany pomieszczeń łazienka-spiżarnia) , stolarka okienna drewniana.

Ogrzewanie - piec, w którym pali się drewnem, ogrzewa on dom i wodę

Woda z własnej studni, instalacja kanalizacyjna- szambo przydomowe, dodatkowa instalacja trójfazowa tzw siła, podciągnięty światłowód, dom ocieplony styropianem

Działka - 1146 m2, teren jest ogrodzony, dwie bramy jedna do lasu :) druga na drogę (odśnieżaną w zimę przez sołtysa!)

Na działce rosną dwie śliwy i winogron, jest wydzielona część na ogród warzywny.

Dodatkowo zabudowanie gospodarcze - stodoła drewniano murowana ok 69m2

częściowo podpiwniczona

W stodole znajduję się wymurowana suszarnia na grzyby.

Stan prawny - brak obciążeń finansowych, pełna własność, księga wieczysta.

Miejsce z historią, urokiem, na prawdę wyjątkowe.

Zapraszam do kontaktu np. SMS lub przez portal.