Dom na sprzedaż, woj. Polska / dodano: wczoraj
Fryderyka Chopina, wielkopolskie, leszczyński, Włoszakowice, Włoszakowice
Cena: 295 000 PLN  (3554,22 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
83 m²
Powierzchnia działki
538 m²
Liczba pokoi
3
Numer oferty
gratka-47464897
Data aktualizacji
2026-05-21 12:47:56
Opis:

Budynek został zbudowany w roku 2012, zlokalizowany jest na działce we Włoszakowicach, na ulicy Fryderyka Chopina nr 20.

Teren wokół jest zadbany, zagospodarowany w zieleń.

To przestronny budynek gospodarczy, wolnostojący, wybudowany w standardzie domu jednorodzinnego, z szerokimi możliwościami adaptacji, do przekształcenia na dom lub na budynek usługowy. Aktualnie jest tu garaż dwustanowiskowy, kuchnia letnia, kotłownia.

Całości dopełnia kompleksowo urządzony ogród.

Cena:

295.000,00 zł

Nie ma żadnych pośredników - ja jestem właścicielem.

Lokalizacja:

– Włoszakowice, ul. Fryderyka Chopina nr 20, centrum miejscowości

– działka nr 1163/2, o powierzchni 538 m2

– dokładna lokalizacja widoczna w galerii zdjęć

Typ nieruchomości:

– budynek parterowy, z poddaszem nie użytkowym, niepodpiwniczony

Stan prawny:

pełna własność nieruchomości z księgą wieczystą, bez kredytu

Rok budowy:

2012

Media:

– prąd ENEA przepisanie właściciela

– gaz (sieć)

– woda (sieć gminna)

– kanalizacja możliwość przyłączenia (sieć gminna)

– światłowód możliwy

Powierzchnia domu:

– 83 m 2

Powierzchnia i wymiary działki:

– pow. działki: 538 m2

Zestawienie pomieszczeń

– garaż dwustanowiskowy 57 m 2

– kuchnia letnia 13 m 2

– pomieszczenie gospodarcze 13 m 2

Ogrzewanie:

– piec gazowy w budynku gospodarczym