Dom na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 12.05.2026
małopolskie, suski, Zawoja, Zawoja
Cena: 949 000 PLN  (9885,42 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
96 m²
Powierzchnia działki
970 m²
Liczba pokoi
4
Typ domu
inny
Numer oferty
gratka-47326015
Data aktualizacji
2026-05-12 12:34:30
Opis:

Nowoczesny dom położony w Zawoji bezpośrednio nad górskim potokiem.

Oferuję państwu ostatni dostępny dom o wielkości 95m2 pow użytkowej, powierzchni podłogi 103m2. Posiada 3 sypialnie, 2 łazienki, salon z kuchnią oraz duży pokój gospodarczy przewidziany na pralnię oraz pompę ciepła. Wewnątrz budynku jest wykonana pełna elektryka, hydraulika, ogrzewanie podłogowe, wylewki oraz tynki. Zewnętrzna część jest wykończona pod klucz.

Jest położony u podnóża Babiej Góry bezpośrednio nad górskim potokiem.

Domek został wybudowany z wysokiej jakości materiałów…aby mógł cieszyć swojego nowego właściciela przez długie lata..

Ma własną studnię głębinową z pompą oraz szambo o wielkości 8m3.

Jest wykonany podłącz prądu 24kw.

Posiada piękną dużą działkę o wielkości 11 ar, w części działki rośnie piękny las z okazałym starodrzewiem. Cała posesja jest ogrodzona wraz z bramą wjazdową otwieraną automatycznie z pilota.

Domek jest murowany z betonu komórkowego 20cm, został ocieplony całorocznie tj. góra styropian 20cm , dół wełna i deska modrzewiowa. Aluminiowe okna. Taras drewniany modrzewiowy o wielkości 18m2.

Oświetlenie zewnętrzne zapalane automatycznie.

Dojazd do domku prowadzi pełni utwardzoną wyłożoną z kostki brukowej drogą widoczną na zdjęciach.

W bardzo bliskiej odległości znajduje się stacja narciarska Mosorny Groń 2km, oraz najlepsza karczma w Zawoji Tabakowy Chodnik:)