wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom łódzkie
Łódź Na sprzedaż 465 000 PLN 109 m2
Łódź / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż bliźniak w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 108m² (t.j. 55 m² pow. parteru plus [...]

109 465 000 PLN
4266,06 PLN/m²
3 godziny temu Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Swarzędz
Garby Na sprzedaż 1 364 000 PLN 124,16 m2
Garby / Swarzędz / poznański / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedaję mój dom w pięknych Garbach, w okolicy lasów i chronionych terenów Natura 2000. To [...]

124,16 1 364 000 PLN
10 985,82 PLN/m²
4 godziny temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
nowodworski
Stegna
Niedźwiedzica Na sprzedaż 815 000 PLN 138 m2
Niedźwiedzica / Stegna / nowodworski / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Oferuje Energooszczędny DOM z garażem i pomieszczeniem gospodarczym. Dom w spokojnej i malowniczej [...]

138 815 000 PLN
5905,80 PLN/m²
7 godzin temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa Na sprzedaż 1 369 000 PLN 170 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Zasadowa Dom na sprzedaż

NOWOCZESNY DOM 170 m² | WAWER | BEZPOŚREDNIO Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o [...]

170 1 369 000 PLN
8052,94 PLN/m²
13 godzin temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Bałuty Na sprzedaż 653 000 PLN 105 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Robotnicza Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w stosunku do której [...]

105 653 000 PLN
6219,05 PLN/m²
14 godzin temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
bytowski
Studzienice
Studzienice Na sprzedaż 687 824 PLN 188,41 m2
Studzienice / bytowski / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza „na podstawie [...]

188,41 687 824 PLN
3650,68 PLN/m²
15 godzin temu Dodaj do notesu
Dom lubelskie
łęczyński
Łęczna
Witaniów Na sprzedaż 1 100 000 PLN 400 m2
Witaniów / Łęczna / łęczyński / lubelskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom 400 m² | działka 7900 m² | widok na dolinę Wieprza | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż [...]

400 1 100 000 PLN
2750 PLN/m²
17 godzin temu Dodaj do notesu
Dom lubelskie
radzyński
Borki
Wola Osowińska Do wynajęcia 3000 PLN 50 m2
Wola Osowińska / Borki / radzyński / lubelskie / Polska Dom do wynajęcia

Wynajmę siedlisko: salon z kuchnią, łazienka z wc taras, i sypialnia na poddaszu. Mieszkaie idelane [...]

50 3000 PLN
60 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 1 369 000 PLN 170 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie Dom na sprzedaż

170 1 369 000 PLN
8052,94 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
miński
Sulejówek Na sprzedaż 1 099 000 PLN 97,66 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż nowoczesny segment o funkcjonalnym układzie, zlokalizowany w spokojnej i zielonej części [...]

97,66 1 099 000 PLN
11 253,33 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
leszczyński
Włoszakowice
Włoszakowice Na sprzedaż 295 000 PLN 83 m2
Włoszakowice / leszczyński / wielkopolskie / Polska, Fryderyka Chopina Dom na sprzedaż

Budynek został zbudowany w roku 2012, zlokalizowany jest na działce we Włoszakowicach, na ulicy [...]

83 295 000 PLN
3554,22 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
leszczyński
Włoszakowice
Włoszakowice Na sprzedaż 995 000 PLN 230 m2

Dom został zbudowany w roku 2012, zlokalizowany jest na dużej działce we Włoszakowicach, na ulicy [...]

230 995 000 PLN
4326,09 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
bolesławiecki
Bolesławiec Na sprzedaż 190 000 PLN 240 m2
Bolesławiec / bolesławiecki / dolnośląskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom (budynek mieszkalny) w woj. dolnośląskim niedaleko Bolesławca wraz z 6 - arową działką [...]

240 190 000 PLN
791,67 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Na sprzedaż 750 000 PLN 104 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska, Stanisława Wyspiańskiego Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym realizowany zgodnie z projektem [...]

104 750 000 PLN
7211,54 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom pomorskie
słupski
Ustka
Rowy Na sprzedaż 900 000 PLN 50 m2
Rowy / Ustka / słupski / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży [...]

50 900 000 PLN
18 000 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Kraków Na sprzedaż 2 490 000 PLN 180 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Władysława Żeleńskiego Dom na sprzedaż

Na sprzedaż oferuje komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony przy cichej, kameralnej [...]

180 2 490 000 PLN
13 833,33 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 1 999 999 PLN 158 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Wiślana Kępa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowy dom w inwestycji Wiślane Widoki – połowa bliźniaka o powierzchni 158 m², [...]

158 1 999 999 PLN
12 658,22 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
kozienicki
Głowaczów
Głowaczów Na sprzedaż 650 000 PLN 220 m2
Głowaczów / kozienicki / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Budynek mieszkalny lub mieszkalno-przemyslowy.W części mieszkalnej o pow. 220m na parterze kuchnia, [...]

220 650 000 PLN
2954,55 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
wadowicki
Mucharz
Mucharz Na sprzedaż 1 274 900 PLN 204,9 m2
Mucharz / wadowicki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Komfortowy dom rodzinny w malowniczej okolicy – Mucharz, powiat wadowicki Na sprzedaż wyjątkowy dom [...]

204,9 1 274 900 PLN
6222,06 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom pomorskie
kościerski
Karsin
Wiele Na sprzedaż 949 000 PLN 150 m2
Wiele / Karsin / kościerski / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Pragnę Państwu zaoferować do sprzedaży DOM CAŁOROCZNY+2 DOMKI LETNISKOWE Z ANTRESOLĄ, położone w [...]

150 949 000 PLN
6326,67 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Reklamy