wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom małopolskie
Kraków
Swoszowice Na sprzedaż 4 950 000 PLN 280 m2
Swoszowice / Kraków / małopolskie, Tuchowska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż unikatowy dom położony na przepięknej działce o powierzchni 7700m² z własnym, prywatnym [...]

280 4 950 000 PLN
17 678,57 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy