wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Na sprzedaż 449 000 PLN 150 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom sprzedam gmina Skawina /Jaśkowice Dom 2 mieszkania | 14 ar | 150 m2 | bliski dojazd Kraków [...]

150 449 000 PLN
2993,33 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Na sprzedaż 449 000 PLN 150 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom - OKAZJA - W CENIE MIESZKANIA 40m2, KUPUJESZ DOM Z 2 MIESZKANIAMI, GARAŻE, WARSZTATY [...]

150 449 000 PLN
2993,33 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Świątniki Górne
Rzeszotary Na sprzedaż 1 760 000 PLN 220 m2
Rzeszotary / Świątniki Górne / krakowski / małopolskie / Polska, Dworska Dom na sprzedaż

Sprzedam wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 220 m kw. z pięknym, urządzonym dużym ogrodem - [...]

220 1 760 000 PLN
8000 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Zielonki
Zielonki Na sprzedaż 1 449 000 PLN 143 m2
Zielonki / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

!! NOWY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, GMINA ZIELONKI. OBOK LAS, CENTRUM HANDLOWE, PRZYSTANEK. OFERTA [...]

143 1 449 000 PLN
10 132,87 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Świątniki Górne
Świątniki Górne Na sprzedaż 25 500 PLN 807 m2
Świątniki Górne / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Pawła Orzechowskiego, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej [...]

807 25 500 PLN
31,60 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Wielka Wieś
Szyce Na sprzedaż 1 269 000 PLN 170 m2
Szyce / Wielka Wieś / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 126 m2 + strych 37m2 + balkon 6m2. Powierzchnia całkowita [...]

170 1 269 000 PLN
7464,71 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Krzeszowice
Krzeszowice Na sprzedaż 1 899 999 PLN 220 m2
Krzeszowice / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom premium 220+110 m² piwnicy użytkowej z basen w cenie mieszkania | smart home | klimatyzacja | 20 [...]

220 1 899 999 PLN
8636,36 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Iwanowice
Narama Na sprzedaż 900 000 PLN 108 m2
Narama / Iwanowice / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Deweloper Asterix Dom Sp. z o.o. przedstawia ofertę wolnostojących domów w inwestycji Karmelicka [...]

108 900 000 PLN
8333,33 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Na sprzedaż 1 250 000 PLN 192 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Powierzchnia zabudowy 154 m², powierzchnia użytkowa 192 m². Dom wybudowany w tradycyjnej [...]

192 1 250 000 PLN
6510,42 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Mogilany
Buków Na sprzedaż 1 600 000 PLN 200 m2
Buków / Mogilany / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom położony w Bukowie koło Skawiny, w gminie Mogilany, na wyjątkowej, płaskiej działce [...]

200 1 600 000 PLN
8000 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Zabierzów
Brzoskwinia Na sprzedaż 1 250 000 PLN 179,97 m2
Brzoskwinia / Zabierzów / krakowski / małopolskie / Polska, Akacjowa Dom na sprzedaż

Sprzedam dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, o powierzchni całkowitej 179, 97 mkw. (pow. [...]

179,97 1 250 000 PLN
6945,60 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Zabierzów
Zabierzów Na sprzedaż 849 000 PLN 79 m2
Zabierzów / krakowski / małopolskie / Polska, Nad Wodą Dom na sprzedaż

Zakup od dewelopera, brak podatku PCC i prowizji! Prezentuję na sprzedaż domy w zabudowie [...]

79 849 000 PLN
10 746,84 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Czernichów
Rybna Do wynajęcia 5000 PLN 140 m2
Rybna / Czernichów / krakowski / małopolskie / Polska Dom do wynajęcia

Do wynajęcia dom w zabudowie blizniaczej w Rybnej koło Krakowa. 140 metrów, na dole salon z kuchnią, [...]

140 5000 PLN
35,71 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Michałowice
Wilczkowice Na sprzedaż 1 370 000 PLN 157 m2
Wilczkowice / Michałowice / krakowski / małopolskie / Polska, Bukowe Wzgórze Dom na sprzedaż

Sprzedam dom jednorodzinny z garażem | widokowa działka | nowoczesna architektura | Wilczkowice [...]

157 1 370 000 PLN
8726,11 PLN/m²
06-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Krzeszowice
Tenczynek Na sprzedaż 20 100 PLN 147,68 m2
Tenczynek / Krzeszowice / krakowski / małopolskie / Polska, Zamkowa Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Krystyny Biskup, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej [...]

147,68 20 100 PLN
136,11 PLN/m²
02-04-2025 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Owczary / Zielonki / krakowski / małopolskie, Długa Dom na sprzedaż

Dom wolnostojący o powierzchni 104,91 m2 (pow. użytkowej 94,5 m2) zlokalizowane w Owczarach gm. [...]

105 699 000 PLN
6657,14 PLN/m²
26-04-2023 Dodaj do notesu

Domy - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy