wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom kujawsko-pomorskie
aleksandrowski
Aleksandrów Kujawski
Ośno Drugie Na sprzedaż 630 000 PLN 130 m2
Aleksandrów Kujawski / aleksandrowski / kujawsko-pomorskie / Polska, Długa Dom na sprzedaż

Sprzedam dwa domy połączone w kształcie litery L w Aleksandrowie Kujawskim o łącznej powierzchni 130 [...]

130 630 000 PLN
4846,15 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Fordon
Nowy Fordon Na sprzedaż 1 223 215 PLN 121,8 m2
Nowy Fordon / Fordon / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Pod Skarpą Dom na sprzedaż

Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny o powierzchni całkowitej 122 m² oraz powierzchni użytkowej [...]

121,8 1 223 215 PLN
10 042,82 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
aleksandrowski
Ciechocinek Na sprzedaż 1 299 000 PLN 186 m2
Ciechocinek / aleksandrowski / kujawsko-pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom o powierzchni całkowitej 186,7m2 /działka 500m2 w Ciechocinku przy [...]

186 1 299 000 PLN
6983,87 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
aleksandrowski
Ciechocinek Na sprzedaż 2 200 000 PLN 540 m2
Ciechocinek / aleksandrowski / kujawsko-pomorskie / Polska, Zdrojowa Dom na sprzedaż

Obiekt pod inwestycję w centrum Ciechocinka | 4 budynki Przedstawiamy Państwu nieruchomość w samym [...]

540 2 200 000 PLN
4074,07 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
166 1 065 000 PLN
6415,66 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
świecki
Nowe
Nowe Na sprzedaż 549 000 PLN 160 m2
Nowe / świecki / kujawsko-pomorskie / Polska, Kolejowa Dom na sprzedaż

OFERTA BEZ POŚREDNIKÓW !!!! DOSKONAŁA LOKALIZACJA! Na przestronnej działce o powierzchni 463 m² [...]

160 549 000 PLN
3431,25 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
nakielski
Kcynia
Gromadno Na sprzedaż 720 000 PLN 157,52 m2
Gromadno / Kcynia / nakielski / kujawsko-pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Oferujemy na sprzedaż dom o pow. użytkowej 157,52 m2 w miejscowości Gromadno, przy drodze powiatowej [...]

157,52 720 000 PLN
4570,85 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
świecki
Pruszcz
Łowin Na sprzedaż 1 600 000 PLN 140 m2
Łowin / Pruszcz / świecki / kujawsko-pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom jednorodzinny . Nieruchomość ma 140 m² powierzchni i 3003 m² działki. W środku znajduje [...]

140 1 600 000 PLN
11 428,57 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
inowrocławski
Złotniki Kujawskie
Złotniki Kujawskie Na sprzedaż 680 000 PLN 195 m2
Złotniki Kujawskie / inowrocławski / kujawsko-pomorskie / Polska, Nowa Dom na sprzedaż

Sprzedam dom wolnostojący o powierzchni 195 m² z podpiwniczeniem. Z podziałem, na dwa, w pełni [...]

195 680 000 PLN
3487,18 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
radziejowski
Piotrków Kujawski
Stawiska Na sprzedaż 540 000 PLN 50 m2
Stawiska / Piotrków Kujawski / radziejowski / kujawsko-pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Pięknie położony domek nad samym jeziorem (pierwsza linia brzegowa, domek murowany!). Z tarasu widok [...]

50 540 000 PLN
10 800 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
bydgoski
Osielsko
Myślęcinek Na sprzedaż 780 000 PLN 246 m2
Myślęcinek / Osielsko / bydgoski / kujawsko-pomorskie / Polska, Gołębia Dom na sprzedaż

Nowoczesny, przestronny dom w stanie surowym otwartym został zbudowany na bazie projektu Karo [...]

246 780 000 PLN
3170,73 PLN/m²
25-06-2025 Dodaj do notesu

Domy - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy