wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 9100 PLN 140 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Ostródzka Dom do wynajęcia

Wynajmę dom typu bliźniak w środkowej części zamkniętego osiedla w stylu amerykańskim. Dom w [...]

140 9100 PLN
65 PLN/m²
12 godzin temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Łomianki Na sprzedaż 2 999 990 PLN 460 m2
Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Modrzewiowa Dom na sprzedaż

Cena nieruchomości w cenie średniego mieszkania w Warszawie. Ale jaki: standard, możliwości i [...]

460 2 999 990 PLN
6521,72 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wilanów
Kępa Zawadowska Do wynajęcia 11 000 PLN 170 m2
Kępa Zawadowska / Wilanów / Warszawa / mazowieckie Dom do wynajęcia

Kępa Zawadowska to cicha i spokojna część Wilanowa. W takim właśnie miejscu jest usytuowany dom - [...]

170 11 000 PLN
64,71 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wilanów
Powsin Na sprzedaż 2 249 000 PLN 240 m2
Powsin / Wilanów / Warszawa / mazowieckie, Zapłocie Dom na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio i bez prowizji dom w zabudowie segmentowej położony na zamkniętym, [...]

240 2 249 000 PLN
9370,83 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Stare Babice
Koczargi Stare Na sprzedaż 1 750 000 PLN 155 m2
Koczargi Stare / Stare Babice / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Klonowa Dom na sprzedaż

Mam przyjemność zaprezentować dom wolno stojący na obrzeżach puszczy Kampinowskiej gmina Stare [...]

155 1 750 000 PLN
11 290,32 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Ursynów
Pyry Na sprzedaż 3 300 000 PLN 350 m2
Pyry / Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Białozora Dom na sprzedaż

6OI2O4O73 Bezpośrednio - SPRZEDAM!!! - (Wynajmę w całości) Bezpośrednio! • Sprzedaż - Super [...]

350 3 300 000 PLN
9428,57 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Wołomin
Wołomin Do wynajęcia 15 000 PLN 350 m2
Wołomin / wołomiński / mazowieckie / Polska, Aleja Niepodległości Dom do wynajęcia

NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA – Wołomin, Al. Niepodległości / róg ul. Kościelnej Do wynajęcia lub pod [...]

350 15 000 PLN
42,86 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 1 939 000 PLN 203 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Wiślanych Pól Dom na sprzedaż

O NIERUCHOMOŚCI Nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, wybudowany [...]

203 1 939 000 PLN
9551,72 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Nieporęt
Nieporęt Do wynajęcia 7900 PLN 200 m2
Nieporęt / legionowski / mazowieckie / Polska, Rumiankowa Dom do wynajęcia

Oferta bezpośrednia — bez prowizji. Do wynajęcia przestronny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 200 [...]

200 7900 PLN
39,50 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Nowe Miasto / płoński / mazowieckie / Polska Dom do wynajęcia

Dom całoroczny nad zalewem nowomiejskim. Salon z aneksem kuchennym, Dwie sypialnie, łazienka, [...]

78 4500 PLN
57,69 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
nowodworski
Czosnów
Augustówek Na sprzedaż 1 485 154 PLN 166,4 m2
Augustówek / Czosnów / nowodworski / mazowieckie / Polska, Prosta Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Teresy Śliż prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą SALUD Teresa Śliż [...]

166,4 1 485 154 PLN
8925,20 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Tarczyn
Prace Duże Na sprzedaż 2 650 000 PLN 282 m2
Prace Duże / Tarczyn / piaseczyński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 282,28 m² + garaż 35,87 m², położony na działce [...]

282 2 650 000 PLN
9397,16 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Zielonka Na sprzedaż 1 075 000 PLN 164 m2
Zielonka / wołomiński / mazowieckie, Ossowska Dom na sprzedaż

ZOSTAŁ OSTATNI SEGMENT 0% PROWIZJI ! 0% PCC ! DOM SZEREGOWY W CENIE MIESZKANIA BLISKO STACJI [...]

164 1 075 000 PLN
6554,88 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
pruszkowski
Raszyn
Raszyn Do wynajęcia 35 000 PLN 555 m2
Raszyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Aleja Krakowska Dom do wynajęcia

Wynajmę znajdujący się w stałym użytkowaniu boutique hotel (Willa Krakowska w Raszynie przy Alei [...]

555 35 000 PLN
63,06 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Na sprzedaż 980 000 PLN 180 m2
Ożarów / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

0% prowizji od kupującego ! Nowoczesne domy z ogródkami w spokojnej, bezpiecznej okolicy –w [...]

180 980 000 PLN
5444,44 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Zielonka Na sprzedaż 1 999 000 PLN 241,8 m2
Zielonka / wołomiński / mazowieckie, Kujawska Dom na sprzedaż

Wyobraź sobie miejsce, w którym budzisz się przy śpiewie ptaków, za ogrodzeniem płynie rzeczka, a w [...]

241,8 1 999 000 PLN
8267,16 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Jabłonna
Jabłonna Na sprzedaż 2 890 000 PLN 362 m2
Jabłonna / legionowski / mazowieckie / Polska, Przylesie Dom na sprzedaż

Na sprzedaż nowoczesny dom inwestycyjny o powierzchni 362,2 m², wybudowany w 2020 roku z wysokiej [...]

362 2 890 000 PLN
7983,43 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Nowa Iwiczna Na sprzedaż 1 320 000 PLN 95 m2
Nowa Iwiczna / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Zawiła Dom na sprzedaż

(BEZPOŚREDNIO) Na sprzedaż bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej, z dużym ogrodem, położony na [...]

95 1 320 000 PLN
13 894,74 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 1 420 000 PLN 107 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Dzikiej Jabłoni Dom na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio przestronny, 6‑pokojowy segment o powierzchni 107 m², położony w wyjątkowej [...]

107 1 420 000 PLN
13 271,03 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Dębe Wielkie
Kąty Goździejewskie Drugie Na sprzedaż 1 749 000 PLN 250 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Nieruchomość położona blisko Warszawy. Rok budowy 2004. Własne ujęcie wody. Możliwość przyłączenia [...]

250 1 749 000 PLN
6996 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy