wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom śląskie
Mysłowice
Wesoła Na sprzedaż 1 199 000 PLN 113,97 m2
Wesoła / Mysłowice / śląskie, 3 Maja Dom na sprzedaż

witam Na sprzedaż nowoczesny szeregowiec oddany do użytkowania w 2024 roku, zlokalizowany w jednej z [...]

113,97 1 199 000 PLN
10 520,31 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Mysłowice Na sprzedaż 689 000 PLN 100,5 m2
Mysłowice / śląskie / Polska, Irysów Dom na sprzedaż

Adres: Mysłowice, ul. Irysów 35C Cena: 689 000 zł Powierzchnia użytkowa: ok. 100,5 m² Typ zabudowy: [...]

100,5 689 000 PLN
6855,72 PLN/m²
13-01-2026 Dodaj do notesu

Domy - zobacz oferty przy ulicach: