wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
97 969 997 PLN
9 999,97 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
otwocki
Józefów Na sprzedaż 2 900 000 PLN 200 m2
Józefów / otwocki / mazowieckie / Polska, Wczasowa Dom na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio nietuzinkowy piętrowy dom w leśnej otulinie w Józefowie k/Otwocka. [...]

200 2 900 000 PLN
14 500 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
otwocki
Józefów Na sprzedaż 2 950 000 PLN 465 m2
Józefów / otwocki / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Dom na sprzedaż w Józefowie | ulica Krótka | świetna lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny [...]

465 2 950 000 PLN
6344,09 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
otwocki
Karczew
Karczew Na sprzedaż 1 350 000 PLN 165 m2
Karczew / otwocki / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio dom w Karczewie na działce ok. 800 m2. Powierzchnia całkowita domu 255 m2, [...]

165 1 350 000 PLN
8181,82 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Wiązowna Na sprzedaż 825 000 PLN 93,44 m2
Wiązowna / otwocki / mazowieckie / Polska, Modrzewiowa Dom na sprzedaż

Oddanie kluczy: 10.2026 Domy o powierzchni 94m2 + 2 miejsca postojowe przed domem. Z radością [...]

93,44 825 000 PLN
8829,20 PLN/m²
21-01-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Majdan Na sprzedaż 999 000 PLN 99,25 m2
Majdan / Wiązowna / otwocki / mazowieckie / Polska, Równa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż domy w nowoczesnej inwestycji osiedla MOD.ERN Miłosna w Majdanie, realizowanej przez Mod [...]

99,25 999 000 PLN
10 065,49 PLN/m²
19-01-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Malcanów Na sprzedaż 1 218 258 PLN 153,24 m2
Malcanów / Wiązowna / otwocki / mazowieckie / Polska, Magnolii Dom na sprzedaż

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne i funkcjonalne domy w Malcanowie w bardzo dobrej [...]

153,24 1 218 258 PLN
7950 PLN/m²
04-11-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Malcanów Na sprzedaż 555 000 PLN 75 m2

Bezpośrednio sprzedam atrakcyjnie usytuowaną zabudowaną działkę nr. 70/40 w Malcanowie przy ulicy [...]

75 555 000 PLN
7400 PLN/m²
05-10-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
otwocki
Karczew
Karczew Na sprzedaż 899 000 PLN 170 m2
Karczew / otwocki / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Dom w zabudowie bliźniaczej (piwnica; parter; piętro; strych) bez pośredników Sprzedam bezpośrednio [...]

170 899 000 PLN
5288,24 PLN/m²
15-06-2025 Dodaj do notesu

Domy - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy