wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom mazowieckie
piaseczyński
Tarczyn
Prace Duże Na sprzedaż 2 650 000 PLN 282 m2
Prace Duże / Tarczyn / piaseczyński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 282,28 m² + garaż 35,87 m², położony na działce [...]

282 2 650 000 PLN
9397,16 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Nowa Iwiczna Na sprzedaż 1 320 000 PLN 95 m2
Nowa Iwiczna / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Zawiła Dom na sprzedaż

(BEZPOŚREDNIO) Na sprzedaż bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej, z dużym ogrodem, położony na [...]

95 1 320 000 PLN
13 894,74 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 1 420 000 PLN 107 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Dzikiej Jabłoni Dom na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio przestronny, 6‑pokojowy segment o powierzchni 107 m², położony w wyjątkowej [...]

107 1 420 000 PLN
13 271,03 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Prażmów
Gabryelin Na sprzedaż 1 390 000 PLN 170 m2
Gabryelin / Prażmów / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Dębowa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom położony w Gabryelinie łączący spokój podmiejskiego życia z niskimi kosztami oraz [...]

170 1 390 000 PLN
8176,47 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Baszkówka Na sprzedaż 980 000 PLN 145 m2
Baszkówka / Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Pachnącej Wiśni Dom na sprzedaż

Szukasz komfortowego i nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, blisko natury i z doskonałym dojazdem [...]

145 980 000 PLN
6758,62 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Głosków Na sprzedaż 1 090 000 PLN 162 m2
Głosków / Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Jastrzębia Dom na sprzedaż

Na sprzedaż ostatnia dostępna część nowej inwestycji – bez prowizji, bezpośrednio od właściciela. [...]

162 1 090 000 PLN
6728,40 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Tarczyn
Wylezin Na sprzedaż 1 240 000 PLN 157 m2
Wylezin / Tarczyn / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Centralna Dom na sprzedaż

Oferujemy na sprzedaż prywatną inwestycję - nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, oddany do [...]

157 1 240 000 PLN
7898,09 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Konstancin-Jeziorna / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Kazimierza Pułaskiego Dom na sprzedaż

Stanisław Steckiewicz - Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki udział 1/4 w prawie własności [...]

149 148 000 PLN
993,29 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Julianów Na sprzedaż 2 500 000 PLN 200 m2
Julianów / Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Zięby Dom na sprzedaż

Dom jednorodzinny, w zabudowie szeregowej, narożny, murowany z 4 ścianami zewnętrzymi, [...]

200 2 500 000 PLN
12 500 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Nowa Wola Na sprzedaż 1 269 000 PLN 110 m2
Nowa Wola / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Frezji Dom na sprzedaż

Oferujemy bezpośrednio na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112 m², [...]

110 1 269 000 PLN
11 536,36 PLN/m²
18-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Tarczyn
Marylka Na sprzedaż 889 000 PLN 98 m2
Marylka / Tarczyn / piaseczyński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Lokalizacja: Marylka, pod Tarczynem Działka 90/1 (KW: RA1G/00105610/9) Kameralne osiedle ze strefą [...]

98 889 000 PLN
9071,43 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
30 149 000 PLN
4966,67 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Nowa Zgorzała Na sprzedaż 1 750 000 PLN 147 m2
Nowa Zgorzała / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

PRYWATNA OFERTA SPRZEDAŻY DOMU (Agencjom nieruchomości i pośrednikom dziękujemy za oferty [...]

147 1 750 000 PLN
11 904,76 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Mysiadło Do wynajęcia 11 600 PLN 166 m2
Mysiadło / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Kuropatwy Dom do wynajęcia

English version below. Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany segment o powierzchni 166,07 m², [...]

166 11 600 PLN
69,88 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Góra Kalwaria
Łubna Na sprzedaż 799 000 PLN 85,23 m2
Łubna / Góra Kalwaria / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Janówek Dom na sprzedaż

SPRZEDAŻ | 799 000 zł | segment skrajny| 85,23 m² | Łubna, gmina Góra Kalwaria Rozpoczynamy sprzedaż [...]

85,23 799 000 PLN
9374,63 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Łazy Na sprzedaż 1 485 000 PLN 198 m2
Łazy / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Łączności Dom na sprzedaż

Okazja! kameralny segment w prestiżowej lokalizacji w Łazach czeka na Ciebie! Marzysz o domu wśród [...]

198 1 485 000 PLN
7500 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 1 780 000 PLN 187 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Głosków przy ul. [...]

187 1 780 000 PLN
9518,72 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Magdalenka Na sprzedaż 1 290 000 PLN 63 m2
Magdalenka / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Podleśna Dom na sprzedaż

Dzień dobry, Mam na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną wraz z domem położoną w gminie [...]

63 1 290 000 PLN
20 476,19 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Kosów Na sprzedaż 920 000 PLN 128 m2
Kosów / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Podleśna Dom na sprzedaż

Sprzedaż bezpośrednia! Ogłoszenie prywatne. Kupujący nie płaci prowizji oraz PCC! Nowoczesny dom w [...]

128 920 000 PLN
7187,50 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Nowa Wola Na sprzedaż 1 099 000 PLN 96 m2
Nowa Wola / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Nowej Woli, (gmina Lesznowola) na [...]

96 1 099 000 PLN
11 447,92 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy