wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom pomorskie
Gdynia
Mały Kack Na sprzedaż 1 690 000 PLN 240 m2
Mały Kack / Gdynia / pomorskie, Olgierda Dom na sprzedaż

Dom bliźniaczy 240 m² | działka 430m² | potencjał deweloperski, idealne pod inwestycję lub zabudowę [...]

240 1 690 000 PLN
7041,67 PLN/m²
17 godzin temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
Gdynia Na sprzedaż 3 499 000 PLN 480 m2
Gdynia / pomorskie / Polska, Olgierda Dom na sprzedaż

Dom bliźniaczy 480 m² | działka 859 m² | potencjał deweloperski, idealne pod inwestycję lub zabudowę [...]

480 3 499 000 PLN
7289,58 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom pomorskie
gdański
Kolbudy
Bąkowo (osada) Na sprzedaż 1 170 000 PLN 100 m2
Bąkowo (osada) / Kolbudy / gdański / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z 2023 roku w Bąkowie (gmina Kolbudy). Do segmentu [...]

100 1 170 000 PLN
11 700 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom pomorskie
słupski
Ustka
Rowy Na sprzedaż 590 000 PLN 56 m2
Rowy / Ustka / słupski / pomorskie / Polska, Sosnowa Dom na sprzedaż

Sprzedam domek letniskowy w Rowach (blisko las i plaża). Raj dla miłośników przyrody i zwierząt – 15 [...]

56 590 000 PLN
10 535,71 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
Słupsk Na sprzedaż 829 000 PLN 93 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Sławieńska Dom na sprzedaż

Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z 2019 roku, położony przy cichej i kameralnej ulicy [...]

93 829 000 PLN
8913,98 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
nowodworski
Krynica Morska Na sprzedaż 890 000 PLN 110 m2
Krynica Morska / nowodworski / pomorskie / Polska, Gdańska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom bliźniak z pokojami do wynajęcia. Działka 398m2. W domu znajdują się 3 osobne [...]

110 890 000 PLN
8090,91 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
bytowski
Tuchomie
Ciemno Na sprzedaż 929 000 PLN 121 m2
Ciemno / Tuchomie / bytowski / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dwa całoroczne, identyczne domy wypoczynkowe, oddane do użytku w 2020 roku, położone w [...]

121 929 000 PLN
7677,69 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
Gdańsk
Kolbudy
Jankowo Gdańskie Na sprzedaż 1 099 000 PLN 148,82 m2
Gdańsk / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Jankowo Gdańskie ul. Błękitna Lokal mieszkalny 9A / 9B – nowoczesny dom dwulokalowy z garażem | 1 [...]

148,82 1 099 000 PLN
7384,76 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
kartuski
Przodkowo
Warzenko Na sprzedaż 895 000 PLN 157 m2
Warzenko / Przodkowo / kartuski / pomorskie / Polska, Cedrowa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż klimatyczny dom z zagospodarowanym ogrodem w zabudowie bliźniaczej, położony w [...]

157 895 000 PLN
5700,64 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
pucki
Kosakowo
Mechelinki Na sprzedaż 2 800 000 PLN 275 m2
Mechelinki / Kosakowo / pucki / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Bezpośrednio od właściciela. Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz dużo pln. Potrzebujesz [...]

275 2 800 000 PLN
10 181,82 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
wejherowski
Reda Na sprzedaż 1 379 000 PLN 177,92 m2
Reda / wejherowski / pomorskie / Polska, Stanisława Moniuszki Dom na sprzedaż

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 177,92 m² położony w [...]

177,92 1 379 000 PLN
7750,67 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
gdański
Cedry Wielkie
Cedry Małe Na sprzedaż 419 000 PLN 46 m2
Cedry Małe / Cedry Wielkie / gdański / pomorskie / Polska, Bursztynowa Dom na sprzedaż

Prezentujemy Państwu pół bliźniaka , w spokojnej i malowniczej miejscowości Cedry Małe! Podstawowe [...]

46 419 000 PLN
9108,70 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
pucki
Kosakowo
Mosty Na sprzedaż 1 750 000 PLN 266 m2
Mosty / Kosakowo / pucki / pomorskie / Polska, Wiązowa Dom na sprzedaż

Wyobraź sobie poranek, kiedy otwierasz drzwi tarasu, a do środka wpada świeże, morskie powietrze. W [...]

266 1 750 000 PLN
6578,95 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
chojnicki
Chojnice Do wynajęcia 3000 PLN 150 m2
Chojnice / chojnicki / pomorskie / Polska, Kasprzaka Dom do wynajęcia

Do wynajęcia przestronny dom jednorodzinny położony w Chojnicach przy ul. Kasprzaka 17, w spokojnej [...]

150 3000 PLN
20 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
kościerski
Nowa Karczma
Grabówko Na sprzedaż 690 000 PLN 92 m2
Grabówko / Nowa Karczma / kościerski / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Twój azyl pod lasem – Nowoczesny dom w otulinie natury Marzysz o porannej kawie z widokiem na las i [...]

92 690 000 PLN
7500 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
wejherowski
Reda Na sprzedaż 2 340 000 PLN 336 m2
Reda / wejherowski / pomorskie / Polska, Konwaliowa Dom na sprzedaż

Komfortowy, elegancki , zadbany dom z 2010r.w prestizowej, spokojnej dzielnicy Reda Betlejem w [...]

336 2 340 000 PLN
6964,29 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
tczewski
Tczew Na sprzedaż 799 000 PLN 270 m2
Tczew / tczewski / pomorskie, Wierzbowa Dom na sprzedaż

Szukasz nieruchomości, która dopasuje się do Twoich potrzeb? Prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący [...]

270 799 000 PLN
2959,26 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
283 1 299 999 PLN
4593,64 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
wejherowski
Reda Na sprzedaż 899 000 PLN 110 m2
Reda / wejherowski / pomorskie / Polska, Okrężna Dom na sprzedaż

Dom na sprzedaż – Reda, ul. Okrężna Na sprzedaż funkcjonalny, odświeżony dom położony w spokojnej [...]

110 899 000 PLN
8172,73 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
Gdynia
Wielki Kack Na sprzedaż 2 390 000 PLN 262,6 m2
Wielki Kack / Gdynia / pomorskie, Wschodnia Dom na sprzedaż

Mamy do sprzedania dla koneserów: Elegancki willowy budynek wolnostojący, położony w najbardziej [...]

262,6 2 390 000 PLN
9101,29 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu

Domy - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy