wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom śląskie
żywiecki
Jeleśnia
Krzyżówki Na sprzedaż 310 000 PLN 70 m2
Krzyżówki / Jeleśnia / żywiecki / śląskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom położony jest w bardzo spokojnej malowniczej miejscowości Krzyżówki powiat Żywiec Gmina [...]

70 310 000 PLN
4428,57 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom śląskie
Katowice
Załęże Na sprzedaż 5 200 000 PLN 930 m2
Załęże / Katowice / śląskie, Zamułkowa Dom na sprzedaż

Do sprzedania wyjatkowy budynek z 20 mieszkaniami. Gotowe do wynajmu krotko lub dlugoterminowego, [...]

930 5 200 000 PLN
5591,40 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom śląskie
Gliwice
Żerniki Na sprzedaż 1 278 000 PLN 149 m2
Żerniki / Gliwice / śląskie Dom na sprzedaż

Sprzedam dom w stanie deweloperskim wybudowany metodą tradycyjną z porotherm 25, ocieplony [...]

149 1 278 000 PLN
8577,18 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom śląskie
Katowice
Zarzecze Na sprzedaż 1 095 000 PLN 136 m2
Zarzecze / Katowice / śląskie, Macieja Jargonia Dom na sprzedaż

NOWY DOM - GOTOWY DO ODBIORU - Z NAJWIĘKSZĄ DZIAŁKĄ 604 m2 mogą Państwo już odebrać klucze i zostać [...]

136 1 095 000 PLN
8051,47 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
bieruńsko-lędziński
Imielin Na sprzedaż 1 250 000 PLN 141 m2
Imielin / bieruńsko-lędziński / śląskie / Polska, Stefana Kuczyńskiego Dom na sprzedaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 141 m², położonego [...]

141 1 250 000 PLN
8865,25 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
myszkowski
Koziegłowy
Cynków Na sprzedaż 580 000 PLN 300 m2
Cynków / Koziegłowy / myszkowski / śląskie / Polska, Graniczna Dom na sprzedaż

Sprzedam dom wolnostojący z 1970 roku, o powierzchni 300 m². Nieruchomość znajduje się na [...]

300 580 000 PLN
1933,33 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
cieszyński
Brenna
Brenna Na sprzedaż 3 200 000 PLN 176 m2
Brenna / cieszyński / śląskie / Polska Dom na sprzedaż

Wyobraz sobie swoje życie tutaj... Wyjątkowa posiadłość na sprzedaż w miejscowości Brenna. [...]

176 3 200 000 PLN
18 181,82 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Bielsko-Biała
Hałcnów Na sprzedaż 850 000 PLN 91,5 m2
Hałcnów / Bielsko-Biała / śląskie, Jana III Sobieskiego Dom na sprzedaż

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ BUDYNKU MIESZKALNEGO O POW. 91,47 M2., Z PRZYNALEŻNĄ DO LOKALU DZIAŁKĄ. ! [...]

91,5 850 000 PLN
9289,62 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Tychy
Wilkowyje Na sprzedaż 634 000 PLN 114 m2
Wilkowyje / Tychy / śląskie, Wąska Dom na sprzedaż

Oferta sprzedaży segmentu zewnętrznego "D14" na kameralnym osiedlu 23 domów jednorodzinnych w [...]

114 634 000 PLN
5561,40 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
pszczyński
Goczałkowice-Zdrój
Goczałkowice-Zdrój Na sprzedaż 679 000 PLN 112,33 m2
Goczałkowice-Zdrój / pszczyński / śląskie / Polska, Letnia Dom na sprzedaż

Sprzedam nowy segment w stanie deweloperskim zlokalizowany w kameralnej inwestycji z możliwością [...]

112,33 679 000 PLN
6044,69 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Orzesze / mikołowski / śląskie / Polska Dom na sprzedaż

Działając jako syndyk masy upadłości Anny Gorzawskiej jako osoby fizycznej nieprowadzącej [...]

124 421 000 PLN
3395,16 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Jaworzno
Byczyna Na sprzedaż 1 080 000 PLN 158 m2
Byczyna / Jaworzno / śląskie, Trzykrotek Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom w Jaworznie w dzielnicy Cezarówka Dolna o powierzchni 158 m2, na cichym i strzeżonym [...]

158 1 080 000 PLN
6835,44 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
kłobucki
Kłobuck
Libidza Na sprzedaż 1 097 000 PLN 196 m2
Libidza / Kłobuck / kłobucki / śląskie / Polska Dom na sprzedaż

OpisDziałka 2231 m2 w pełni budowlana. Do sprzedania piękny kompleks domu 196 m2 wraz z [...]

196 1 097 000 PLN
5596,94 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Mysłowice
Wesoła Na sprzedaż 1 199 000 PLN 113,97 m2
Wesoła / Mysłowice / śląskie, 3 Maja Dom na sprzedaż

witam Na sprzedaż nowoczesny szeregowiec oddany do użytkowania w 2024 roku, zlokalizowany w jednej z [...]

113,97 1 199 000 PLN
10 520,31 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
wodzisławski
Rydułtowy Na sprzedaż 920 000 PLN 300 m2
Rydułtowy / wodzisławski / śląskie / Polska, Św. Jacka Dom na sprzedaż

Sprzedam ładny dom w cichej okolicy o powierzchni 300 m2 położony w Rydułtowach dzielnica Radoszowy. [...]

300 920 000 PLN
3066,67 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Gliwice
Wilcze Gardło Na sprzedaż 1 600 000 PLN 160 m2
Wilcze Gardło / Gliwice / śląskie Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowy dom w prestiżowej dzielnicy Gliwic Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom po [...]

160 1 600 000 PLN
10 000 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Katowice
Zarzecze Na sprzedaż 645 000 PLN 85 m2

RABAT 50.000 zł obowiązuje do 30 CZERWCA ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA MIESZKANIA POKAZOWEGO NA ŻYWO [...]

85 645 000 PLN
7588,24 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
częstochowski
Poczesna
Kolonia Poczesna Na sprzedaż 820 000 PLN 163 m2
Kolonia Poczesna / Poczesna / częstochowski / śląskie / Polska, Graniczna Dom na sprzedaż

Biuro PERFECT HOUSE NIERUCHOMOŚCI oferuje do sprzedaży piękny, parterowy dom. Oferta tylko u nas [...]

163 820 000 PLN
5030,67 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
bieruńsko-lędziński
Imielin Na sprzedaż 450 000 PLN 30 m2
Imielin / bieruńsko-lędziński / śląskie / Polska, Wiosenna Dom na sprzedaż

Mały domek szkieletowy (30m2) na działce budowlanej , pełni uzbrojonej , ogrodzonej. Domek [...]

30 450 000 PLN
15 000 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
będziński
Psary
Malinowice Na sprzedaż 799 000 PLN 160 m2
Malinowice / Psary / będziński / śląskie / Polska, Brzozowa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z DWOMA DOMAMI i altaną – Malinowice, gmina Psary ul. Brzozowa 18 [...]

160 799 000 PLN
4993,75 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu

Domy - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy