wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Łomianki Na sprzedaż 2 999 990 PLN 460 m2
Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Modrzewiowa Dom na sprzedaż

Cena nieruchomości w cenie średniego mieszkania w Warszawie. Ale jaki: standard, możliwości i [...]

460 2 999 990 PLN
6521,72 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Stare Babice
Koczargi Stare Na sprzedaż 1 750 000 PLN 155 m2
Koczargi Stare / Stare Babice / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Klonowa Dom na sprzedaż

Mam przyjemność zaprezentować dom wolno stojący na obrzeżach puszczy Kampinowskiej gmina Stare [...]

155 1 750 000 PLN
11 290,32 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Na sprzedaż 980 000 PLN 180 m2
Ożarów / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

0% prowizji od kupującego ! Nowoczesne domy z ogródkami w spokojnej, bezpiecznej okolicy –w [...]

180 980 000 PLN
5444,44 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki Na sprzedaż 1 199 000 PLN 152,2 m2
Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Duchnicka Dom na sprzedaż

Lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej - START budowy przewidywany na koniec czerwca 2026 r. [...]

152,2 1 199 000 PLN
7877,79 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki Na sprzedaż 1 329 000 PLN 152,2 m2

152,2 1 329 000 PLN
8731,93 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Łomianki Na sprzedaż 599 000 PLN 70 m2
Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Wiślana Dom na sprzedaż

Sprzedam dom jednorodzinny w Łomiankach (woj. mazowieckie, 05-092) przy ulicy Wiślanej 37 (centrum [...]

70 599 000 PLN
8557,14 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Stare Babice
Blizne Jasińskiego Na sprzedaż 2 720 000 PLN 218 m2
Blizne Jasińskiego / Stare Babice / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Zagłoby Dom na sprzedaż

Bez prowizji i 2% PCC. Sprzedam bezpośrednio elegancki, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w [...]

218 2 720 000 PLN
12 477,06 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Stare Babice
Blizne Jasińskiego Na sprzedaż 3 694 000 PLN 274 m2
Blizne Jasińskiego / Stare Babice / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Mikołaja Reja Dom na sprzedaż

274 3 694 000 PLN
13 481,75 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Kiełpin Na sprzedaż 1 400 000 PLN 220 m2
Kiełpin / Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Kolejowa Dom na sprzedaż

Nieruchomość wyposażona jest we własne ujęcie wody , szambo, prąd oraz ogrzewanie na olej opalowy. [...]

220 1 400 000 PLN
6363,64 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Dziekanów Nowy Na sprzedaż 999 000 PLN 170 m2
Dziekanów Nowy / Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Osiedle Królowej Bony w Dziekanowie Nowym to zespół 30 lokali mieszkalnych typu bliźniak. Idealne [...]

170 999 000 PLN
5876,47 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Łomianki Na sprzedaż 1 770 000 PLN 186 m2
Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Strumykowa Dom na sprzedaż

Są nieruchomości… i są takie, do których wchodzisz i już wiesz, że to "to". Ten dom w Łomiankach [...]

186 1 770 000 PLN
9516,13 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Kampinos
Krubice Na sprzedaż 870 000 PLN 118 m2
Krubice / Kampinos / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom drewniany szkieletowy, zamieszkały od 2 lat. Dół otwarty - kuchnia, salon, łazienka, [...]

118 870 000 PLN
7372,88 PLN/m²
28-02-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki Na sprzedaż 935 000 PLN 105,88 m2
Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Jana Matejki Dom na sprzedaż

Osiedle Matejki - jest to inwestycja składająca się z 12 segmentów, położona w otoczeniu domów [...]

105,88 935 000 PLN
8830,75 PLN/m²
03-12-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Błonie
Błonie Na sprzedaż 960 000 PLN 166,94 m2
Błonie / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 166,94 m², położony w Błoniu przy [...]

166,94 960 000 PLN
5750,57 PLN/m²
28-11-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Izabelin
Laski Na sprzedaż 2 900 000 PLN 250,6 m2
Laski / Izabelin / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Podleśna Dom na sprzedaż

Dom na sprzedaż – Laski, 250 m² ( powierzchnia użytkowa 185 m² ), działka 1129 m² – bezpośrednie [...]

250,6 2 900 000 PLN
11 572,23 PLN/m²
16-11-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Stare Babice
Koczargi Stare Na sprzedaż 1 220 000 PLN 140 m2
Koczargi Stare / Stare Babice / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Jodłowa Dom na sprzedaż

Nie tylko dom — prywatna strefa rekreacji dla mieszkańców: hamaki, street workout, plac zabaw, [...]

140 1 220 000 PLN
8714,29 PLN/m²
29-09-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ołtarzew Na sprzedaż 1 960 000 PLN 163 m2
Ołtarzew / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

WYJĄTKOWY CHARAKTER NIERUCHOMOŚCITa imponująca rezydencja z 2021/2022 roku to połączenie najwyższej [...]

163 1 960 000 PLN
12 024,54 PLN/m²
26-07-2025 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki Na sprzedaż 980 000 PLN 105,88 m2

Osiedle Matejki jest to inwestycja składająca się z 12 segmentów, położona w otoczeniu domów [...]

105,88 980 000 PLN
9255,76 PLN/m²
24-07-2025 Dodaj do notesu
Reklamy