wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom zachodniopomorskie
koszaliński
Biesiekierz
Nowe Bielice Na sprzedaż 1 050 000 PLN 146,97 m2
Nowe Bielice / Biesiekierz / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska, Krokusów Dom na sprzedaż

Dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy, z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 146,97 m² i [...]

146,97 1 050 000 PLN
7144,32 PLN/m²
11 godzin temu Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
wałecki
Wałcz
Strączno Na sprzedaż 1 350 000 PLN 160 m2
Strączno / Wałcz / wałecki / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

REZYDENCJA „OAZA” W STRĄCZNIE (1702 m²) z prywatnym dojściem do jeziora! ​Dom z dwoma mieszkaniami | [...]

160 1 350 000 PLN
8437,50 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
wałecki
Wałcz Na sprzedaż 664 000 PLN 95 m2
Wałcz / wałecki / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Szukasz domu, który zapewni przestrzeń, komfort i niskie koszty utrzymania? Ta oferta łączy [...]

95 664 000 PLN
6989,47 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
wałecki
Wałcz Na sprzedaż 499 000 PLN 77 m2

77 499 000 PLN
6480,52 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
myśliborski
Nowogródek Pomorski
Giżyn Na sprzedaż 1 170 000 PLN 200 m2
Giżyn / Nowogródek Pomorski / myśliborski / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Nowoczesny, przestronny dom o powierzchni około 200m2, użytkowany od 2016 r., położony w spokojnej i [...]

200 1 170 000 PLN
5850 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
pyrzycki
Pyrzyce
Brzesko Na sprzedaż 920 000 PLN 220 m2
Brzesko / Pyrzyce / pyrzycki / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Marzysz o własnym domu, w którym odnajdziesz ciszę, przestrzeń i komfort? Ta nieruchomość w [...]

220 920 000 PLN
4181,82 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
kołobrzeski
Kołobrzeg Na sprzedaż 1 300 000 PLN 158 m2
Kołobrzeg / kołobrzeski / zachodniopomorskie / Polska, Pawła Jana Sapiehy Dom na sprzedaż

Odkryj przestrzeń, w której nadmorski spokój spotyka się z bezkompromisową technologią. Prezentujemy [...]

158 1 300 000 PLN
8227,85 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
goleniowski
Goleniów
Krępsko Na sprzedaż 890 000 PLN 85 m2
Krępsko / Goleniów / goleniowski / zachodniopomorskie / Polska, Piaskowa Dom na sprzedaż

KRĘPSKO Gm. Goleniów.(Zachodniopom.) Sprzedam dom pow. 85 mkw. Po ziemi 110 mkw. Działka 1790 mkw. [...]

85 890 000 PLN
10 470,59 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
kamieński
Dziwnów
Dziwnów Na sprzedaż 4 200 000 PLN 575 m2
Dziwnów / kamieński / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość nad morzem , stworzona w 2020 roku – Z przyjemnością [...]

575 4 200 000 PLN
7304,35 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
koszaliński
Będzino
Śmiechów Na sprzedaż 399 000 PLN 70 m2
Śmiechów / Będzino / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam domek murowany, kryty dachówką, ocieplony, okna plastikowe. Z każdego pokoju wyjścia [...]

70 399 000 PLN
5700 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
szczecinecki
Biały Bór
Dołgie Na sprzedaż 725 000 PLN 57 m2
Dołgie / Biały Bór / szczecinecki / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Wyjątkowa nieruchomość nad jeziorem w miejscowości Dołgie Marzysz o własnym miejscu blisko natury, [...]

57 725 000 PLN
12 719,30 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
92 830 000 PLN
9021,74 PLN/m²
01-09-2025 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
kołobrzeski
Dygowo
Czernin Na sprzedaż 3 900 000 PLN 320 m2
Czernin / Dygowo / kołobrzeski / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej podmiejskiej okolicy, zaledwie 8 km od [...]

320 3 900 000 PLN
12 187,50 PLN/m²
16-08-2025 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
kamieński
Dziwnów
Międzywodzie Na sprzedaż 13 900 000 PLN 1300 m2
Międzywodzie / Dziwnów / kamieński / zachodniopomorskie / Polska, Westerplatte Dom na sprzedaż

Pensjonat oddalony od plaży 4min. spacerem. Trzy - piętrowy z poddaszem użytkowym w kształcie litery [...]

1300 13 900 000 PLN
10 692,31 PLN/m²
23-07-2025 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
koszaliński
Biesiekierz
Biesiekierz Na sprzedaż 1 150 000 PLN 560 m2
Biesiekierz / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż budynek mieszkalno - usługowy z halą magazynową położony w miejscowości Biesiekierz, ok. [...]

560 1 150 000 PLN
2053,57 PLN/m²
27-06-2025 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
Świnoujście Na sprzedaż 10 PLN 70 m2
Świnoujście / zachodniopomorskie Dom na sprzedaż

Oferta sprzedaży dotyczy odstapienia prawa do dzialki rekreacyjnej ROD Paprotna w Świnoujsciu ○ [...]

70 10 PLN
0,14 PLN/m²
07-06-2025 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
Szczecin Na sprzedaż 875 000 PLN 111 m2
Szczecin / zachodniopomorskie / Polska, Rymarska Dom na sprzedaż

Czereśniowe Wzgórze Radziszewo / Szczecin Twój wymarzony lokal może być bliżej, niż myślisz! [...]

111 875 000 PLN
7882,88 PLN/m²
08-03-2025 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
Szczecin
Bezrzecze - Krzekowo Na sprzedaż 999 000 PLN 149 m2
Bezrzecze - Krzekowo / Szczecin / zachodniopomorskie Dom na sprzedaż

Przedsprzedaż - kup swój wymarzony dom w promocyjnej cenie od 999 000 PLN! Tylko do 31.10.2024! [...]

149 999 000 PLN
6704,70 PLN/m²
13-09-2024 Dodaj do notesu

Domy - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy