wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Domy

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom łódzkie
zgierski
Głowno Na sprzedaż 1 230 000 PLN 165 m2
Głowno / zgierski / łódzkie / Polska, Wyzwolenia w 1918 roku Dom na sprzedaż

Sprzedam dom jednorodzinny w Głownie. Budynek zlokalizowany przy spokojnej jednokierunkowej ulicy, w [...]

165 1 230 000 PLN
7454,55 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
zgierski
Zgierz
Grotniki Do wynajęcia 3850 PLN 70 m2
Grotniki / Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska Dom do wynajęcia

Wynajmę dom po całkowitej modernizacji, energooszczędny, spełniający normę WT 2021. Dom o [...]

70 3850 PLN
55 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Klęk / Stryków / zgierski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

1. Syndyk masy upadłości Janusza Pliem-Perki, PESEL69061504490, osoby fizycznej nieprowadzącej [...]

412,14 1 620 000 PLN
3930,70 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
140 7000 PLN
50 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
zgierski
Stryków
Bratoszewice Na sprzedaż 670 000 PLN 137 m2
Bratoszewice / Stryków / zgierski / łódzkie / Polska, Wolska Dom na sprzedaż

Do sprzedania dom całoroczny o powierzchni 137m² z poddaszem użytkowym wraz z działką budowlaną o [...]

137 670 000 PLN
4890,51 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
zgierski
Aleksandrów Łódzki
Krzywiec Na sprzedaż 1 639 900 PLN 252 m2
Krzywiec / Aleksandrów Łódzki / zgierski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż oferujemy nasz rodzinny dom pod Łodzią położony w miejscowości Krzywiec. Obniżona cena [...]

252 1 639 900 PLN
6507,54 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
345 1 500 000 PLN
4347,83 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
zgierski
Głowno Na sprzedaż 260 000 PLN 50 m2
Głowno / zgierski / łódzkie / Polska, Łowicka Dom na sprzedaż

Sprzedam nieruchomość w ścisłym centrum Głowna. Budynek zlokalizowany w pierzei ul.Łowickiej, przy [...]

50 260 000 PLN
5200 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
zgierski
Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki Na sprzedaż 899 000 PLN 213 m2
Aleksandrów Łódzki / zgierski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 213,3 m² / powierzchni użytkowej 177 [...]

213 899 000 PLN
4220,66 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
zgierski
Parzęczew
Chociszew Na sprzedaż 301 910 PLN 121 m2
Chociszew / Parzęczew / zgierski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na nabycie zabudowanej nieruchomości gruntowej [...]

121 301 910 PLN
2495,12 PLN/m²
25-07-2025 Dodaj do notesu

Domy - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy