Średnia cena: 890 000 PLN (4858 PLN/m²)
Domy Jarosław
- Liczba ofert: 1
- Sortuj według:
-
daty dodania
- ceny
- ceny za metr
- powierzchni
| Zdjęcie i opis | Pow. (m²) | Cena | Dodano | Notes |
|---|---|---|---|---|
|
Nowoczesny Dom – Mokra | 183,2 m² | 11 ar | Stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesny dom [...] |
183,2 | 890 000 PLN 4858,08 PLN/m² |
4 dni temu |
|
Reklamy