wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 173 811 PLN (5179 PLN/m²)

Domy na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 1 350 000 PLN 100 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Bronisin Dom na sprzedaż

Witam serdecznie Do sprzedania dom na obrzeżach Łodzi ok 100 m2 z działka 4450 m2 , częściowo [...]

100 1 350 000 PLN
13 500 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
wieruszowski
Lututów
Świątkowice Na sprzedaż 5 500 000 PLN 300 m2
Świątkowice / Lututów / wieruszowski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

XVIII-wieczny Dwór z prywatnym parkiem 10,7 ha i stawami | Rezydencja premium Są nieruchomości, [...]

300 5 500 000 PLN
18 333,33 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
brzeziński
Dmosin
Nagawki Na sprzedaż 495 000 PLN 110 m2
Nagawki / Dmosin / brzeziński / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Witam posiadam na sprzedanie dom jednorodzinny wraz z budynkami gospodarczymi oraz dużą działka z [...]

110 495 000 PLN
4500 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
zgierski
Głowno Na sprzedaż 1 230 000 PLN 165 m2
Głowno / zgierski / łódzkie / Polska, Wyzwolenia w 1918 roku Dom na sprzedaż

Sprzedam dom jednorodzinny w Głownie. Budynek zlokalizowany przy spokojnej jednokierunkowej ulicy, w [...]

165 1 230 000 PLN
7454,55 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Bałuty
Radogoszcz Na sprzedaż 989 000 PLN 220 m2
Radogoszcz / Bałuty / Łódź / łódzkie, Mieczysława Jagoszewskiego Dom na sprzedaż

Opis nieruchomości: Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. [...]

220 989 000 PLN
4495,45 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź Na sprzedaż 2 260 000 PLN 200 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Pomorska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom wolnostojący, urządzony w stylu eleganckim. Parter - salon, kuchnia, pokój/gabinet, [...]

200 2 260 000 PLN
11 300 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 1 295 000 PLN 100 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Pomorska Dom na sprzedaż

Nowoczesny narożny segment | Nowosolna | 100 m² | ogród | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowy [...]

100 1 295 000 PLN
12 950 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
łaski
Łask
Łask Na sprzedaż 859 000 PLN 138 m2
Łask / łaski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

REZERWACJA Na sprzedaż bezpośrednio od właścicieli funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny o [...]

138 859 000 PLN
6224,64 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
łaski
Łask
Podłaszcze Na sprzedaż 880 000 PLN 300 m2
Podłaszcze / Łask / łaski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

180 metrow do zamieszkania od zaraz. 120 do wykonczenia, wg planu lub wlasnych potrzeb Woda z sieci [...]

300 880 000 PLN
2933,33 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
łaski
Łask
Kolumna Na sprzedaż 949 000 PLN 137,6 m2
Kolumna / Łask / łaski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Zapraszamy na Osiedle przy ulicy Sportowa 18a w Kolumnie – kameralną inwestycję 14 domów w zabudowie [...]

137,6 949 000 PLN
6896,80 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Klęk / Stryków / zgierski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

1. Syndyk masy upadłości Janusza Pliem-Perki, PESEL69061504490, osoby fizycznej nieprowadzącej [...]

412,14 1 620 000 PLN
3930,70 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Dobrzelin / Żychlin / kutnowski / łódzkie / Polska, Dworcowa Dom na sprzedaż

1. Syndyk masy upadłości Pawła Wachowiaka, PESEL82012313330, osoby fizycznej nieprowadzącej [...]

691,59 340 000 PLN
491,62 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Grabów / Żychlin / kutnowski / łódzkie / Polska, Dworcowa Dom na sprzedaż

300,19 407 500 PLN
1357,47 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Kolonia Dzietrzkowice / Łubnice / wieruszowski / łódzkie / Polska, Wieruszowska Dom na sprzedaż

1. Syndyk masy upadłości Arkadiusza Glapy osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, [...]

209,96 669 200 PLN
3187,27 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 2 550 000 PLN 430 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Grażyny Bacewicz Dom na sprzedaż

Dom był kupiony w 2002, praktycznie zburzony i postawiony (i rozbudowany) na nowo w 2004. Duża [...]

430 2 550 000 PLN
5930,23 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
poddębicki
Dalików
Gajówka-Kolonia Na sprzedaż 715 000 PLN 95 m2
Gajówka-Kolonia / Dalików / poddębicki / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Tomasza Szymaniaka – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej [...]

95 715 000 PLN
7526,32 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
bełchatowski
Zelów
Wypychów Na sprzedaż 820 000 PLN 151 m2
Wypychów / Zelów / bełchatowski / łódzkie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny wraz z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Wypychów [...]

151 820 000 PLN
5430,46 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 1 360 000 PLN 148 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Marmurowa Dom na sprzedaż

Dom PREMIUM - 6 pokojowy, salon połączony z jadalnią i kuchnią, spiżarnia, kotłownia, poddasze [...]

148 1 360 000 PLN
9189,19 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
zgierski
Stryków
Bratoszewice Na sprzedaż 670 000 PLN 137 m2
Bratoszewice / Stryków / zgierski / łódzkie / Polska, Wolska Dom na sprzedaż

Do sprzedania dom całoroczny o powierzchni 137m² z poddaszem użytkowym wraz z działką budowlaną o [...]

137 670 000 PLN
4890,51 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
sieradzki
Sieradz Na sprzedaż 419 000 PLN 63,3 m2
Sieradz / sieradzki / łódzkie / Polska, Ignacego Daszyńskiego Dom na sprzedaż

Na sprzedaż mieszkanie 63,3 m² – Sieradz, osiedle Klonowe,przy ulicy Ignacego Daszyńskiego [...]

63,3 419 000 PLN
6619,27 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy