wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 620 316 PLN (8617 PLN/m²)

Domy na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Łomianki Na sprzedaż 2 999 990 PLN 460 m2
Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Modrzewiowa Dom na sprzedaż

Cena nieruchomości w cenie średniego mieszkania w Warszawie. Ale jaki: standard, możliwości i [...]

460 2 999 990 PLN
6521,72 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wilanów
Powsin Na sprzedaż 2 249 000 PLN 240 m2
Powsin / Wilanów / Warszawa / mazowieckie, Zapłocie Dom na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio i bez prowizji dom w zabudowie segmentowej położony na zamkniętym, [...]

240 2 249 000 PLN
9370,83 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Stare Babice
Koczargi Stare Na sprzedaż 1 750 000 PLN 155 m2
Koczargi Stare / Stare Babice / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Klonowa Dom na sprzedaż

Mam przyjemność zaprezentować dom wolno stojący na obrzeżach puszczy Kampinowskiej gmina Stare [...]

155 1 750 000 PLN
11 290,32 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Ursynów
Pyry Na sprzedaż 3 300 000 PLN 350 m2
Pyry / Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Białozora Dom na sprzedaż

6OI2O4O73 Bezpośrednio - SPRZEDAM!!! - (Wynajmę w całości) Bezpośrednio! • Sprzedaż - Super [...]

350 3 300 000 PLN
9428,57 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Wawer Na sprzedaż 1 939 000 PLN 203 m2
Wawer / Warszawa / mazowieckie, Wiślanych Pól Dom na sprzedaż

O NIERUCHOMOŚCI Nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, wybudowany [...]

203 1 939 000 PLN
9551,72 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
nowodworski
Czosnów
Augustówek Na sprzedaż 1 485 154 PLN 166,4 m2
Augustówek / Czosnów / nowodworski / mazowieckie / Polska, Prosta Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Teresy Śliż prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą SALUD Teresa Śliż [...]

166,4 1 485 154 PLN
8925,20 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Tarczyn
Prace Duże Na sprzedaż 2 650 000 PLN 282 m2
Prace Duże / Tarczyn / piaseczyński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 282,28 m² + garaż 35,87 m², położony na działce [...]

282 2 650 000 PLN
9397,16 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Zielonka Na sprzedaż 1 075 000 PLN 164 m2
Zielonka / wołomiński / mazowieckie, Ossowska Dom na sprzedaż

ZOSTAŁ OSTATNI SEGMENT 0% PROWIZJI ! 0% PCC ! DOM SZEREGOWY W CENIE MIESZKANIA BLISKO STACJI [...]

164 1 075 000 PLN
6554,88 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Ożarów Na sprzedaż 980 000 PLN 180 m2
Ożarów / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

0% prowizji od kupującego ! Nowoczesne domy z ogródkami w spokojnej, bezpiecznej okolicy –w [...]

180 980 000 PLN
5444,44 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
wołomiński
Zielonka Na sprzedaż 1 999 000 PLN 241,8 m2
Zielonka / wołomiński / mazowieckie, Kujawska Dom na sprzedaż

Wyobraź sobie miejsce, w którym budzisz się przy śpiewie ptaków, za ogrodzeniem płynie rzeczka, a w [...]

241,8 1 999 000 PLN
8267,16 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Jabłonna
Jabłonna Na sprzedaż 2 890 000 PLN 362 m2
Jabłonna / legionowski / mazowieckie / Polska, Przylesie Dom na sprzedaż

Na sprzedaż nowoczesny dom inwestycyjny o powierzchni 362,2 m², wybudowany w 2020 roku z wysokiej [...]

362 2 890 000 PLN
7983,43 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Lesznowola
Nowa Iwiczna Na sprzedaż 1 320 000 PLN 95 m2
Nowa Iwiczna / Lesznowola / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Zawiła Dom na sprzedaż

(BEZPOŚREDNIO) Na sprzedaż bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej, z dużym ogrodem, położony na [...]

95 1 320 000 PLN
13 894,74 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 1 420 000 PLN 107 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Dzikiej Jabłoni Dom na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio przestronny, 6‑pokojowy segment o powierzchni 107 m², położony w wyjątkowej [...]

107 1 420 000 PLN
13 271,03 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Dębe Wielkie
Kąty Goździejewskie Drugie Na sprzedaż 1 749 000 PLN 250 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Nieruchomość położona blisko Warszawy. Rok budowy 2004. Własne ujęcie wody. Możliwość przyłączenia [...]

250 1 749 000 PLN
6996 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Książenice Na sprzedaż 1 297 000 PLN 179 m2
Książenice / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Bardzo ładna działka budowlana w miejscowości Książenice Siestrzeń (na osiedlu), powiat grodziski. [...]

179 1 297 000 PLN
7245,81 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Przeszkoda Na sprzedaż 897 500 PLN 146 m2
Przeszkoda / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Pod Lasem Dom na sprzedaż

Witam Państwa pragnę poinformować iż jesteśmy w trakcie kończenia budowy na kameralnym osiedlu domy [...]

146 897 500 PLN
6147,26 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Osowiec Na sprzedaż 997 000 PLN 196 m2
Osowiec / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Bardzo ładna działka budowlana w miejscowości Osowiec powiat grodziski. Odległość od Warszawy 30min [...]

196 997 000 PLN
5086,73 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
nowodworski
Nasielsk
Nowe Pieścirogi Na sprzedaż 420 000 PLN 61 m2
Nowe Pieścirogi / Nasielsk / nowodworski / mazowieckie / Polska, Szmaragdowa Dom na sprzedaż

Lokalizacja: Pieścirogi Nowe – bardzo dobra komunikacja z Warszawą (stacja PKP w pobliżu - 900 m). [...]

61 420 000 PLN
6885,25 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
płoński
Dzierzążnia
Dzierzążnia Na sprzedaż 815 000 PLN 98 m2
Dzierzążnia / płoński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Są domy, do których wchodzisz i od razu wiesz – tu chcę mieszkać. Kiedy przekraczasz próg, czujesz [...]

98 815 000 PLN
8316,33 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 879 000 PLN 151 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie Dom na sprzedaż

ZAMIESZKAJ W SPOKOJNEJ, ZIELONEJ OKOLICY W OTOCZENIU LASU W ofercie mamy domy o powierzchniach [...]