wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 081 023 PLN (6000 PLN/m²)

Domy na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom małopolskie
nowosądecki
Kamionka Wielka
Jamnica Na sprzedaż 216 144 PLN 136 m2
Jamnica / Kamionka Wielka / nowosądecki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Piotra Groń - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności [...]

136 216 144 PLN
1589,29 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowosądecki
Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój Na sprzedaż 2 300 000 PLN 400 m2
Krynica-Zdrój / nowosądecki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam działający,dochodowy budynek z pokojami dla turystów w perle polskich uzdrowisk, Krynicy [...]

400 2 300 000 PLN
5750 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowosądecki
Chełmiec
Rdziostów Na sprzedaż 999 999 PLN 184,67 m2
Rdziostów / Chełmiec / nowosądecki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 184,67 m², parterowy z użytkowym poddaszem [...]

184,67 999 999 PLN
5415,06 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowosądecki
Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój Na sprzedaż 1 190 000 PLN 108 m2
Krynica-Zdrój / nowosądecki / małopolskie / Polska, Źródlana Dom na sprzedaż

Osiedle „Źródlana” w Krynicy Zdroju Zaprasza! Zapraszamy do zakupu jednego z pozostałych dwóch [...]

108 1 190 000 PLN
11 018,52 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowosądecki
Grybów
Wawrzka Na sprzedaż 1 450 000 PLN 160 m2
Wawrzka / Grybów / nowosądecki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

To wyjątkowa oferta!!! Na sprzedaż ekskluzywna nieruchomość o powierzchni użytkowej 160 m2 z [...]

160 1 450 000 PLN
9062,50 PLN/m²
19-08-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowosądecki
Nawojowa
Bącza-Kunina Na sprzedaż 330 000 PLN 104,1 m2
Bącza-Kunina / Nawojowa / nowosądecki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Bezpośrednio od właściciela. Miejscowość: Bącza-Kunina, gmina: Nawojowa, powiat: nowosądecki, woj.: [...]

104,1 330 000 PLN
3170,03 PLN/m²
04-08-2025 Dodaj do notesu

Domy - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy