wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 139 000 PLN (9991 PLN/m²)

Domy na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Józefosław Na sprzedaż 1 139 000 PLN 114 m2
Józefosław / Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

AGENCJOM NIERUCHOMOŚCI dziękuję. Sprzedam dom przy ulicy Saturna w zabudowie szeregowej o [...]

114 1 139 000 PLN
9991,23 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Reklamy