wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 417 035 PLN (8018 PLN/m²)

Domy na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom wielkopolskie
poznański
Rokietnica
Cerekwica Na sprzedaż 1 350 000 PLN 157,3 m2
Cerekwica / Rokietnica / poznański / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dobrze zaplanowany i ustawny dom z dużymi pokojami w pięknej i cichej okolicy z polem i lasem za [...]

157,3 1 350 000 PLN
8582,33 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Suchy Las
Złotniki Na sprzedaż 78 000 PLN 35 m2
Złotniki / Suchy Las / poznański / wielkopolskie / Polska, Pawłowicka Dom na sprzedaż

ROD Działka z Domkiem Murowanym 35 m² – Złotniki / Tęcza / Gmina Suchy Las Sprzedam ROD z Domkiem, [...]

35 78 000 PLN
2228,57 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Tarnowo Podgórne
Wysogotowo Na sprzedaż 949 000 PLN 109,72 m2
Wysogotowo / Tarnowo Podgórne / poznański / wielkopolskie / Polska, Rajska Dom na sprzedaż

OFERTA FIRMY KALINVEST - S.C. RYNEK PIERWOTNY ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ NA [...]

109,72 949 000 PLN
8649,29 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Czerwonak
Kliny Na sprzedaż 1 290 000 PLN 166,1 m2
Kliny / Czerwonak / poznański / wielkopolskie / Polska, Sowia Dom na sprzedaż

Firma Domy na Pokolenia ma przyjemność zaoferować piękny dom w Klinach blisko Kicina, położony w [...]

166,1 1 290 000 PLN
7766,41 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Tarnowo Podgórne
Chyby Na sprzedaż 5 650 000 PLN 510 m2
Chyby / Tarnowo Podgórne / poznański / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji [...]

510 5 650 000 PLN
11 078,43 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Tarnowo Podgórne
Lusówko Na sprzedaż 1 460 000 PLN 175 m2
Lusówko / Tarnowo Podgórne / poznański / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom jednorodzinny w Lusówku stojący na zagospodarowanej działce o powierzchni 1007m2 w odległości [...]

175 1 460 000 PLN
8342,86 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Komorniki
Komorniki Na sprzedaż 1 500 000 PLN 143,57 m2
Komorniki / poznański / wielkopolskie / Polska, Stanisława Staszica Dom na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio komfortowy dom szeregowy w stylu angielskim z garażem w optymalnej [...]

143,57 1 500 000 PLN
10 447,87 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Dopiewo
Dopiewo Na sprzedaż 750 000 PLN 120,3 m2
Dopiewo / poznański / wielkopolskie / Polska, Aksamitkowa Dom na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dopiewie przy ulicy Aksamitkowej o [...]

120,3 750 000 PLN
6234,41 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Kleszczewo
Kleszczewo Na sprzedaż 987 500 PLN 101 m2
Kleszczewo / poznański / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Nowy dom wolnostojący Kleszczewo (101m2) Gorąco polecam jako jeden z nielicznych tego typu [...]

101 987 500 PLN
9777,23 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Mosina
Świątniki Na sprzedaż 1 090 000 PLN 220 m2
Świątniki / Mosina / poznański / wielkopolskie / Polska, Kórnicka Dom na sprzedaż

DOM WOLNOSTOJĄCY Z DUŻYM OGRODEM | ŚWIĄTNIKI K. ROGALINA Funkcjonalny, przestronny i zadbany dom w [...]

220 1 090 000 PLN
4954,55 PLN/m²
16-03-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Tarnowo Podgórne
Przeźmierowo Na sprzedaż 590 000 PLN 55 m2
Przeźmierowo / Tarnowo Podgórne / poznański / wielkopolskie / Polska, Krańcowa Dom na sprzedaż

Przeźmierowo, ul. Krańcowa — WYJĄTKOWA OKAZJA | 590 000 zł Parterowy, wolnostojący budynek 55 m² na [...]

55 590 000 PLN
10 727,27 PLN/m²
30-01-2026 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Rokietnica
Rokietnica Na sprzedaż 2 130 000 PLN 196 m2
Rokietnica / poznański / wielkopolskie / Polska, Daglezjowa Dom na sprzedaż

Oferta bezpośrednia od właściciela - bez pośredników i bez prowizji. Kontaktujesz się od razu z [...]

196 2 130 000 PLN
10 867,35 PLN/m²
24-11-2025 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Dopiewo
Konarzewo Na sprzedaż 785 000 PLN 110 m2
Konarzewo / Dopiewo / poznański / wielkopolskie Dom na sprzedaż

Witam Mam do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej z 2010 roku po generalnym remoncie gotowy do [...]

110 785 000 PLN
7136,36 PLN/m²
31-08-2024 Dodaj do notesu
Dom wielkopolskie
poznański
Tarnowo Podgórne
Przeźmierowo Na sprzedaż 1 229 000 PLN 225 m2
Przeźmierowo / Tarnowo Podgórne / poznański / wielkopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Oferta dotyczy domu wolnostojacego położonego w Przeźmierowie. Jest dedykowana dla osób szukających [...]

225 1 229 000 PLN
5462,22 PLN/m²
10-08-2022 Dodaj do notesu
Reklamy