wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 375 000 PLN (8237 PLN/m²)

Domy Raszyn

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom mazowieckie
pruszkowski
Raszyn
Słomin Na sprzedaż 1 150 000 PLN 124,96 m2
Słomin / Raszyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Agencja Nieruchomości Prestige Agnieszka Sobańska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu w [...]

124,96 1 150 000 PLN
9202,94 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
pruszkowski
Raszyn
Rybie Na sprzedaż 1 600 000 PLN 220 m2
Rybie / Raszyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Miła Dom na sprzedaż

Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość położona w miejscowości Rybie, gmina Raszyn, z szybkim i [...]

220 1 600 000 PLN
7272,73 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu

Domy - zobacz oferty przy ulicach: