wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 935 000 PLN (5281 PLN/m²)

Domy na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom warmińsko-mazurskie
szczycieński
Szczytno
Zielonka Na sprzedaż 375 000 PLN 110 m2
Zielonka / Szczytno / szczycieński / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie realizacji. Położony w miejscowości Zielonka pod Szczytnem, [...]

110 375 000 PLN
3409,09 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
szczycieński
Pasym
Pasym Na sprzedaż 1 495 000 PLN 209 m2
Pasym / szczycieński / warmińsko-mazurskie / Polska, Jana Pawła II Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 209 m² (w tym garaż [...]

209 1 495 000 PLN
7153,11 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu

Domy - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy