wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 079 406 PLN (7160 PLN/m²)

Domy na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom warmińsko-mazurskie
elbląski
Tolkmicko
Tolkmicko Na sprzedaż 80 000 PLN 150 m2
Tolkmicko / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Witam sprzedam połowę domu 150 m2 , na dole są dwa pokoje i poddasze do zagospodarowania z pokojem [...]

150 80 000 PLN
533,33 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
szczycieński
Szczytno
Zielonka Na sprzedaż 375 000 PLN 110 m2
Zielonka / Szczytno / szczycieński / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie realizacji. Położony w miejscowości Zielonka pod Szczytnem, [...]

110 375 000 PLN
3409,09 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
178 355 000 PLN
1994,38 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
ełcki
Ełk Na sprzedaż 1 198 000 PLN 189,6 m2
Ełk / ełcki / warmińsko-mazurskie / Polska, Gen. Józefa Bema Dom na sprzedaż

Na sprzedaż pierwszy etap kameralnej inwestycji Bema Residence – obejmującej 6 segmentów w zabudowie [...]

189,6 1 198 000 PLN
6318,57 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
piski
Pisz
Pisz Na sprzedaż 980 000 PLN 160 m2
Pisz / piski / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam dom na ul. Jesionowej w Piszu na mazurach. Dom częściowo po remoncie. Kilka lat temu [...]

160 980 000 PLN
6125 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
elbląski
Tolkmicko
Tolkmicko Na sprzedaż 1 290 000 PLN 530 m2
Tolkmicko / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska, Portowa Dom na sprzedaż

Bezpośrednio od właściciela. Budynek w centrum miasta, nad Zalewem Wiślanym, blisko portu i plaży. [...]

530 1 290 000 PLN
2433,96 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
bartoszycki
Bartoszyce Na sprzedaż 790 000 PLN 107 m2
Bartoszyce / bartoszycki / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam przytulny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 107m2, położony na [...]

107 790 000 PLN
7383,18 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
olsztyński
Stawiguda
Kręsk Na sprzedaż 970 000 PLN 120 m2
Kręsk / Stawiguda / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska, Adama i Ewy Dom na sprzedaż

Nieruchomość znajduje się w Kręsku, ul. Adama i Ewy 63, gm. Stawiguda, w malowniczej okolicy domków [...]

120 970 000 PLN
8083,33 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
piski
Pisz
Wiartel Mały Na sprzedaż 899 000 PLN 100 m2
Wiartel Mały / Pisz / piski / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż komfortowy dom w Wiartlu Małym, 150 m od najpiekniejszego jeziora w puszczy piskiej [...]

100 899 000 PLN
8990 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
bartoszycki
Bartoszyce Na sprzedaż 970 000 PLN 120 m2
Bartoszyce / bartoszycki / warmińsko-mazurskie / Polska, Szarych Szeregów Dom na sprzedaż

*ul. Szarych Szeregów* Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Bartoszyce, która łączy funkcję [...]

120 970 000 PLN
8083,33 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
piski
Pisz
Pilchy Na sprzedaż 1 190 000 PLN 140 m2
Pilchy / Pisz / piski / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż Nowoczesny całoroczny dom w sercu Mazur – Pilchy, jezioro Roś Cena: 1 190 000 zł :570 [...]

140 1 190 000 PLN
8500 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
ostródzki
Miłomłyn
Winiec Na sprzedaż 500 000 PLN 68 m2
Winiec / Miłomłyn / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam zadbaną, w pełni uzbrojoną posesję w Wińcu koło Małdyt (gmina Miłomłyn, powiat ostródzki) — [...]

68 500 000 PLN
7352,94 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
piski
Orzysz
Nowe Guty Na sprzedaż 1 400 000 PLN 80 m2
Nowe Guty / Orzysz / piski / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowy dom całoroczny 10 metrów od największego jeziora w Polsce jeziora Śniardwy – [...]

80 1 400 000 PLN
17 500 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
olsztyński
Gietrzwałd
Łupstych Na sprzedaż 1 399 999 PLN 130 m2
Łupstych / Gietrzwałd / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO Dom jednorodzinny w ŁUPSTYCHU, wolnostojący, niepodpiwniczony, parter + [...]

130 1 399 999 PLN
10 769,22 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
bartoszycki
Bartoszyce
Kiertyny Wielkie Na sprzedaż 699 000 PLN 240 m2
Kiertyny Wielkie / Bartoszyce / bartoszycki / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż Dom wybudowany w w 2008roku, o powierzchni 240m2. Dom składa się z dwóch kondygnacji [...]

240 699 000 PLN
2912,50 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
szczycieński
Pasym
Pasym Na sprzedaż 1 495 000 PLN 209 m2
Pasym / szczycieński / warmińsko-mazurskie / Polska, Jana Pawła II Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 209 m² (w tym garaż [...]

209 1 495 000 PLN
7153,11 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda
Ruś Mała Na sprzedaż 750 000 PLN 84 m2
Ruś Mała / Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Dzień Dobry Oferuję na sprzedaż dom letniskowy - całoroczny z dostępem do jeziora. Wykonany na [...]

84 750 000 PLN
8928,57 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
olsztyński
Olsztynek
Kołatek (osada) Na sprzedaż 210 000 PLN 245,8 m2
Kołatek (osada) / Olsztynek / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Przedmiotem oferty jest część domu z trzema mieszkaniami, ogrodzony teren, bezpośrednia linia [...]

245,8 210 000 PLN
854,35 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
Elbląg Na sprzedaż 449 000 PLN 89 m2
Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Twój wymarzony dom blisko natury – Milejewo k. Elbląga! Szukasz miejsca, gdzie połączysz spokój, [...]

89 449 000 PLN
5044,94 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
Olsztyn Na sprzedaż 799 900 PLN 104,83 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Misją naszej działalności jest zaoferowanie naszym klientom najwyższej jakości nowych domów [...]

104,83 799 900 PLN
7630,45 PLN/m²
03-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy