Średnia cena: 935 000 PLN (3303 PLN/m²)
Domy Zawiercie
- Liczba ofert: 1
- Sortuj według:
-
daty dodania
- ceny
- ceny za metr
- powierzchni
| Zdjęcie i opis | Pow. (m²) | Cena | Dodano | Notes |
|---|---|---|---|---|
|
Na sprzedaż przestronny i solidnie wykonany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 283 m², [...] |
283 | 935 000 PLN 3303,89 PLN/m² |
5 dni temu |
|
Domy - zobacz oferty przy ulicach:
- jedna oferta Domy do sprzedania Karlińska zawierciański Zawiercie